تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۰:۴۵ کد مطلب 100006

الحشد الشعبی کمربند امنیتی بغداد را احاطه کرد

بعد از بی نظمی ایجاد شده در بغداد در نتیجه ورود تظاهرکنندگان به پارلمان و ساختمان نخست وزیری عراق و سرگرم شدن نیروهای امنیتی بغداد به حفظ امنیت داخل شهر و تامین امنیت زائران کاظمین، تشکیلات مردمی الحشد الشعبی در کمربندی امنیتی پایتخت مستقر شد. گزارش مشرق، بخش تبلیغات تشکیلات مردمی ‘الحشد الشعبی’ بعد از […]

بعد از بی نظمی ایجاد شده در بغداد در نتیجه ورود تظاهرکنندگان به پارلمان و ساختمان نخست وزیری عراق و سرگرم شدن نیروهای امنیتی بغداد به حفظ امنیت داخل شهر و تامین امنیت زائران کاظمین، تشکیلات مردمی الحشد الشعبی در کمربندی امنیتی پایتخت مستقر شد.

الحشد الشعبی کمربند امنیتی بغداد را احاطه کرد
گزارش مشرق، بخش تبلیغات تشکیلات مردمی ‘الحشد الشعبی’ بعد از ظهر امروز در بیانیه ای اعلام کرد که این تشکیلات، تعداد نیروهای خود را در کمربندی امنیتی بغداد بیشتر کرده تا مانع سوء استفاده های باندهای تروریستی داعش از شرایط موجود شود.

سخنگوی فرماندهی عملیات امنیت بغداد امروز به تلویزیون دولتی عراق گفت که اوضاع تحت کنترل نیروهای امنیت عراق است و هیچ نگرانی وجود ندارد.

‘سعد معن’ خاطر نشان کرد که نیروهای امنیت بغداد برای حفاظت از جان زائران کاظمینی و تظاهرکنندگان طرفدار مقتدا صدر تدابیر امنیتی را شدت بخشیده و ورودی های بغداد را به طور موقت بسته است.

تحولات امروز بغداد در حالی اتفاق افتاد، که همزمان زائران کاظمینی برای گرامیداشت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) از بغداد و دیگر شهرهای عراق پای پیاده عازم منطقه کاظمین در شمال پایتخت هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: