تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۱:۰۸ کد مطلب 100010

مراکز خمپاره‌اندازی تروریست‌ها در حلب نابود شد

ارتش سوریه و نیروهای مردمی این کشور مراکز انجام عملیات خمپاره ای تروریست ها به محلات مسکونی حلب را هدف قرار داده و چندین سکوی پرتاب موشک و خمپاره انداز را درهم کوبیدند. به گزارش مشرق، خبرگزاری ریا نووستی به نقل از یک منبع نیروهای مردمی سوریه نوشت: از صبح امروز (شنبه) بر خلاف قبل […]

ارتش سوریه و نیروهای مردمی این کشور مراکز انجام عملیات خمپاره ای تروریست ها به محلات مسکونی حلب را هدف قرار داده و چندین سکوی پرتاب موشک و خمپاره انداز را درهم کوبیدند.

به گزارش مشرق، خبرگزاری ریا نووستی به نقل از یک منبع نیروهای مردمی سوریه نوشت: از صبح امروز (شنبه) بر خلاف قبل شاهد آرامش نسبی در حلب هستیم و امروز فقط دو گلوله به محله میدان اصابت کرده اما به کسی آسیب نرسیده است.

این منبع افزوده است: جمعه شب ارتش و نیروهای مردمی تعدادی خمپاره اندازها و سکوهای پرتاب موشک را کشف و آنها را منهدیم کردند.

اسپوتنیک در این باره گزارش داد: شهر حلب واقع در شمال سوریه از دوشنبه گذشته در پی حملات گسترده گروه های تروریستی و اصابت ده ها گلوله خمپاره به محله های مسکونی، منازل و حتی مساجد، روزهای خونینی پشت سر گذاشت و روز جمعه تروریست ها به مسجدی در این شهر حمله کردند که به علت وجود جمعیت نمازگزار دست کم ۳۲ نفر از جمله ۷ کودک کشته شدند.

حملات تروریست ها در حلب در حالی ادامه داشت که روسیه و آمریکا روز جمعه بر سر یک دوره آرامش در دو استان دمشق و لاذقیه در سوریه به توافق رسیدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: