تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۱:۱۳ کد مطلب 100015

تحویل ۴۰ اسیر سعودی از سوی انصارلله یمن+عکس

همزمان با دور جدید مذاکرات سیاسی میان طرفهای درگیر بحران یمن در کویت، ساعتی پیش جنبش انصارالله ۴۰ تن از نظامیان اسیر ارتش سعودی را در مرز دو کشور به نمایندگان دولت عربستان تحویل داد. گروه بین الملل مشرق- همزمان با دور جدید مذاکرات سیاسی میان طرفهای درگیر بحران یمن در کویت، ساعتی پیش جنبش انصارالله […]

همزمان با دور جدید مذاکرات سیاسی میان طرفهای درگیر بحران یمن در کویت، ساعتی پیش جنبش انصارالله ۴۰ تن از نظامیان اسیر ارتش سعودی را در مرز دو کشور به نمایندگان دولت عربستان تحویل داد.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با دور جدید مذاکرات سیاسی میان طرفهای درگیر بحران یمن در کویت، ساعتی پیش جنبش انصارالله ۴۰ تن از نظامیان اسیر ارتش سعودی را در مرز دو کشور به نمایندگان دولت عربستان تحویل داد.

تحویل 40 اسیر سعودی از سوی انصارلله یمن+عکس

بنابر این گزارش، گروهی از این نظامیان در نبردهای جاری در داخل یمن و بخش دیگر در عملیات هجومی رزمندگان یمنی به استان جیزان در جنوب خاک عربستان به اسارت در آمده بودند. عربستان سعودی با همراهی چند کشور عربی همچون امارت و بحرین از فروردین ماه سال گذشته عملیات وسیعی را تحت عنوان “عاصفه الحزم” با دوهدف نابودی جنبش انصارالله و اشغال یمن آغاز کرده اند که به تخریب بخش اعظم زیرساختهای عمرانی و اقتصادی این کشور منجر شده است.

تحویل 40 اسیر سعودی از سوی انصارلله یمن+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: