تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۲:۲۴ کد مطلب 100056

رونمایی داعش از کودکان انتحاری+عکس

همزمان با اوجگیری نگرانی ها از سرباز گیری داعش از میان کودکان مناطق تحت اشغال آن، بخش رسانه ای این گروه تکفیری مورد حمایت عربستان سعودی و ترکیه تصاویری از یگان کودکان انتحاری خود منتشر کرده است. گروه بین الملل مشرق- همزمان با اوجگیری نگرانی ها از سرباز گیری داعش از میان کودکان مناطق تحت اشغال […]

همزمان با اوجگیری نگرانی ها از سرباز گیری داعش از میان کودکان مناطق تحت اشغال آن، بخش رسانه ای این گروه تکفیری مورد حمایت عربستان سعودی و ترکیه تصاویری از یگان کودکان انتحاری خود منتشر کرده است.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با اوجگیری نگرانی ها از سرباز گیری داعش از میان کودکان مناطق تحت اشغال آن، بخش رسانه ای این گروه تکفیری مورد حمایت عربستان سعودی و ترکیه تصاویری از یگان کودکان انتحاری خود منتشر کرده است.

رونمایی داعش از کودکان انتحاری+عکس

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشره گروهی از کودگان در سنی کمتر از ۱۳ سال عضو داعش مشاهده می شوند که به لباس نظامی و تسلیحات مجهز بوده و در مقابل دوربین مخالفان این گروه را کفار نامیده و آنها را به قتل عام و ذبح تهدید می کنند. گروههای تروریستی تکفیری داعش و القاعده از ابتدای تاسیس در سوریه و عراق اقدام به ایجاد یگانهای ویژه کودکان انتحاری در سازمان رزم خود تحت عنوان “اشبال الخلافه و اشبال الاسلام!” کرده اند.

رونمایی داعش از کودکان انتحاری+عکس
رونمایی داعش از کودکان انتحاری+عکس
رونمایی داعش از کودکان انتحاری+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: