تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۳:۳۷ کد مطلب 100085

گواردیولا: حالا فقط به اتلتیکو فکر می‌کنیم

سرمربی بایرن از قدرتی که حریف امروز تیمش در میدان از خود نشان داد تمجید کرد. به گزارش مشرق، ساعتی پیش بایرن مونیخ در آلیانس آرنا مقابل گلادباخ ۱-۱ مساوی کرد تا تکلیف قهرمانی‌اش باز هم به بازی‌های آتی فصل موکول شود. بعد از پایان این مسابقه پپ گواردیولا گفت:” بروسیا مونشن‌گلادباخ تیم بسیار خوبی است […]

سرمربی بایرن از قدرتی که حریف امروز تیمش در میدان از خود نشان داد تمجید کرد.

به گزارش مشرق، ساعتی پیش بایرن مونیخ در آلیانس آرنا مقابل گلادباخ ۱-۱ مساوی کرد تا تکلیف قهرمانی‌اش باز هم به بازی‌های آتی فصل موکول شود. بعد از پایان این مسابقه پپ گواردیولا گفت:” بروسیا مونشن‌گلادباخ تیم بسیار خوبی است که فوتبال خیلی خوبی هم ارائه می‌کند، به همین دلیل من به مربیان آنها تبریک می‌گویم.

 مسلما ما می‌خواستیم امروز برنده شویم، برای هوادارانمان و برای مردم مونیخ. حالا فقط یک امتیاز دیگر احتیاج داریم، یک نتیجه مساوی یا یک برد می‌تواند قهرمانی‌مان را تضمین کند. اما الان زمانی است که باید روی اتلتیکو مادرید هم تمرکز کنیم. سه‌شنبه مسلما بازی متفاوتی خواهد شد و ما باید بهتر بازی کنیم.”

آندره شوبرت ،مربی بروسیا مونشن‌گلادباخ، هم گفت:” اینکه ما هنوز در کورس رقابت برای کسب سهمیه صعود به چمپیونزلیگ هستیم، دستاورد بزرگی است. من فکر می‌کنم توانستیم کل نود دقیقه بازی پایاپایی را ارائه کنیم، برای همین شایسته این یک امتیاز بودیم. برای هفته آتی از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای بایرنی‌ها می‌کنم تا به اهدافشان دست یابند و سربلند شوند.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: