تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۴:۲۴ کد مطلب 100099

جان کری با دی میستورا دیدار می کند

وزیر خارجه آمریکا برای گفتگو با نماینده ویژه سازمان ملل در سوریه در خصوص آخرین شرایط بحران این کشور، یکشنبه به ژنو می‌رود. به گزارش مشرق و به نقل از تاس، «جان کری» وزیرخارجه آمریکا به منظور دیدار با «استفان دی میستورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه و گفتگو با وی پیرامون حل […]

وزیر خارجه آمریکا برای گفتگو با نماینده ویژه سازمان ملل در سوریه در خصوص آخرین شرایط بحران این کشور، یکشنبه به ژنو می‌رود.

به گزارش مشرق و به نقل از تاس، «جان کری» وزیرخارجه آمریکا به منظور دیدار با «استفان دی میستورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه و گفتگو با وی پیرامون حل و فصل بحران این کشور و تثبیت آتش بس در سوریه به ژنو می رود.

بنا بر بیانیه صادره از سوی «جان کربی» رئیس دفتر رسانه ای وزارت خارجه آمریکا، کری در دیدار با دی میستورا تلاش های جاری برای برقراری آتش بس در تمام سوریه را مورد بررسی قرار خواهد داد. گفته می شود وزیر خارجه آمریکا در سفر به ژنو با وزرای خارجه عربستان و اردن نیز دیدار خواهد کرد.

لازم به ذکر است که نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه پیش از این طی سخنانی اظهار داشت که دور سوم مذاکرات در ژنو شاهد پیشرفت هایی بود. در همین حال منابع نزدیک به مذاکرات سوریه اعلام کردند که دور بعد مذاکرات صلح این کشور ماه می میلادی برگزار خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: