تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۲ کد مطلب 100163

بهترین پنالتی‌زنان لیگ برتر +جدول

نبرد استقلال و تراکتورسازی در ایستگاه ۲۹ لیگ برتر محلی برای تقابل بهترین پنالتی زن های مسابقات این فصل یعنی امید ابراهیمی و محمد ایرانپوریان خواهد بود. گروه ورزشی مشرق – استقلال سایپا را برد و به لطف شکست پرسپولیس برابر نفت به صدر جدول لیگ پانزدهم برگشت تا دوباره به کسب عنوان قهرمانی فصل […]

نبرد استقلال و تراکتورسازی در ایستگاه ۲۹ لیگ برتر محلی برای تقابل بهترین پنالتی زن های مسابقات این فصل یعنی امید ابراهیمی و محمد ایرانپوریان خواهد بود.

2 آقای پنالتی لیگ روبه‌روی همگروه ورزشی مشرق – استقلال سایپا را برد و به لطف شکست پرسپولیس برابر نفت به صدر جدول لیگ پانزدهم برگشت تا دوباره به کسب عنوان قهرمانی فصل جاری امیدوار شود.

شاید آنچه آبی‌ها را در تقابل با سایپا راه انداخت ضربه پنالتی غیرقابل مهار بازیکنی بود که پنجشنبه هفته گذشته برای پانزدهمین‌بار در لیگ‌برتر ایران از روی نقطه پنالتی به گل رسید.

در لیگی که تکلیف قهرمانش دو هفته دیگر مشخص خواهد شد، در اختیار داشتن یک پنالتی‌زن مطمئن نعمت خواهد بود.

سرخابی‌های ۵گله

بهترین پنالتی‌زن‌های لیگ پانزدهم در ترکیب دو تیم استقلال و تراکتورسازی یکشنبه هفته‌ آینده برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

در میان جدول بهترین‌ پنالتی‌زن‌های فصل جاری نام امید ابراهیمی از استقلال و محمد ایرانپوریان از تراکتورسازی با به ثمر رساندن پنج گل بالاتر از سایرین قرار دارد.

امید ابراهیمی: مرد ۹گله استقلال صدرنشین ستون استوار آبی‌ها در میانه میدان است. امید قبل از تقابل هفته بیست‌وهشتم استقلال با سایپا هشت مرتبه با پیراهن آبی‌ها به گل رسیده بود در حالی که دروازه سه تیم نفت، راه‌آهن(۲) و پرسپولیس را از روی نقطه پنالتی باز کرده بود.

ابراهیمی پنجمین گلش از روی نقطه پنالتی را- تماشایی- در دقیقه۵۲ دیدار چهار روز قبل استقلال برابر سایپا به ثمر رساند.

این هافبک مازندرانی قبل از این در لیگ‌های یازدهم(۳) و دوازدهم(۳) شش گل از روی نقطه پنالتی برای سپاهان اصفهان زده بود.

امید در لیگ چهاردهم چهار پنالتی دیگر با پیراهن آبی‌های پایتخت به گسترش، ملوان، استقلال‌صنعتی و ذوب‌آهن زد تا تعداد گل‌های ویژه‌اش به عدد۱۰ برسد.

این هافبک اهل شهرستان نکا در فصل جاری شش پنالتی زد که پنج‌تای آنها گل شد تا تعداد پنالتی‌های موثرش در ادوار لیگ‌برتر به عدد۱۵ برسد.

محمد ایرانپوریان: مدافع مستحکم تراکتورسازی تبریز این فصل شش گل زد که مثل ابراهیمی استقلالی‌ها پنج‌تای آنها از روی نقطه پنالتی درون دروازه رقبا رویید.

ایرانپوریان نیم‌فصل اول(هفته هشتم) در دقیقه۹۰ دیدار با فولاد به جنوبی‌ها پنالتی حساسی زد و سپس در نیم‌فصل دوم چهار ضربه دیگر از روی نقطه پنالتی وارد دروازه پدیده، استقلال‌صنعتی، فولاد و سیاه‌جامگان کرد.

حال باید دید یکشنبه در تقابل حساس استقلال و تراکتورسازی آیا هیچ‌کدام از تیم‌ها شانس استفاده از ضربه پنالتی را خواهند داشت؟ بی‌شک اگر این اتفاق بیفتد هرکدام از دو بازیکن پنج‌گله جدول آقای پنالتی لیگ فرصت دارد تا از دیگری گوی سبقت را برباید.

جدول پنالتی‌زنان برتر لیگ پانزدهم

ردیف

بازیکن

تیم

گل زده

گل زده از روی نقطه پنالتی

نکته ویژه

۱

امید ابراهیمی

استقلال

۹

۵

هفته چهارم ضربه پنالتی‌اش برابر استقلال اهواز را خراب کرد

۲

محمد ایرانپوریان

تراکتورسازی

۶

۵

فقط به‌ پرسپولیس(هفته۲۲) در جریان بازی گل زد

۳

محمد ابراهیمی

گسترش

۱۰

۴

هفته۲۱ ضربه پنالتی‌اش توسط دروازه‌بان استقلال- مهدی رحمتی- مهار شد

۴

جری بنگسون

پرسپولیس

۷

۳

به تراکتورسازی، ملوان و استقلال اهواز از روی نقطه پنالتی گل زد

۵

محسن یوسفی

پدیده

۵

۳

هفته هفتم ضربه پنالتی‌اش مقابل ملوان خراب شد

۶

ساسان انصاری

فولاد

۵

۳

در دیدار برابر تراکتورسازی ۲ضربه پنالتی‌‌اش گل شد

۷

سیدجلال رافخایی

ملوان

۵

۳

هر ۳پنالتی‌اش در نیم‌فصل دوم لیگ برابر استقلال، پرسپولیس و سایپا به ثمر رسید

۸

فرزاد ‌آشوبی

استقلال اهواز

۳

۳

وقتی در نیم‌فصل نخست بازیکن اهوازی‌ها بود، پنالتی‌هایش برابر پدیده، سپاهان و فولاد تبدیل به گل شد

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: