تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۲ کد مطلب 100223

نخبگان افغانستان به تلویزیون ایران می‌آیند

برنامه تلویزیونی «وطن‌دار» با روایتی متفاوت و از نگاه نخبگان افغانستان درباره این کشور از سیما پخش می‌شود. به گزارش مشرق، برنامه ۲۶ قسمتی «وطن‌دار» که به زودی روی آنتن شبکه افق سیما خواهد رفت، به تهیه‌کنندگی «محسن اسلام‌زاده» در حال تولید است. اسلام‌زاده به‌خاطر ساخت مستندهایی در حوزه افغانستان مشهور است. از جمله این […]

برنامه تلویزیونی «وطن‌دار» با روایتی متفاوت و از نگاه نخبگان افغانستان درباره این کشور از سیما پخش می‌شود.

به گزارش مشرق، برنامه ۲۶ قسمتی «وطن‌دار» که به زودی روی آنتن شبکه افق سیما خواهد رفت، به تهیه‌کنندگی «محسن اسلام‌زاده» در حال تولید است. اسلام‌زاده به‌خاطر ساخت مستندهایی در حوزه افغانستان مشهور است.

از جمله این آثار می‌توان به «تنها میان طالبان» اشاره کرد که در دو جشنواره عمار و سینما حقیقت، تحسین شد. اسلام‌زاده در تازه‌ترین فعالیت رسانه‌ای خود، در برنامه ۲۶ قسمتی «وطن‌دار» مسائل مختلف جامعه افغانستان را از نگاه نخبگان فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آن کشور به نمایش در‌می‌آورد.

 از جمله محورهای اصلی این برنامه می‌توان به رابطه مردم افغانستان با ایران و وضعیت و مسائل مهاجران افغان در کشورمان اشاره کرد.

این برنامه بخش‌های مختلفی دارد که یکی از این بخش‌ها «افغانستان‌گردی» نام دارد و شامل سفر به مناطق مختلف افغانستان و معرفی این کشور می‌شود، در هر قسمت از برنامه «وطن‌دار» همچنین از یکی از قهرمانان ملی افغانستان تجلیل خواهد شد.

این برنامه با کارگردانی مشترک اسلام‌زاده و وحید کاظمی، تلاش خواهد کرد تا تصویری متفاوت از مهاجران افغانستانی و نیز فرهنگ آن کشور را به نمایش درآورد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: