تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۰ کد مطلب 100225

حمایت شورای همکاری خلیج فارس از جنایات تروریست‌ها در حلب

شورای همکاری خلیج فارس بدون توجه به حملات خونین گروه‌های تروریستی تکفیری به محله‌های مسکونی حلب که ده‌ها غیرنظامی را به خاک و خون کشیده است، اتهامات بی‌اساسی را علیه دولت سوریه مطرح کرد.  به گزارش مشرق، به نقل از پایگاه خبری النشره، عبداللطیف بن راشد الزیانی دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس بدون اشاره به […]

شورای همکاری خلیج فارس بدون توجه به حملات خونین گروه‌های تروریستی تکفیری به محله‌های مسکونی حلب که ده‌ها غیرنظامی را به خاک و خون کشیده است، اتهامات بی‌اساسی را علیه دولت سوریه مطرح کرد.

 به گزارش مشرق، به نقل از پایگاه خبری النشره، عبداللطیف بن راشد الزیانی دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس بدون اشاره به حملات موشکی و خمپاره ای گروه‌های تروریستی مسلح به محله های تحت کنترل ارتش سوریه و اقدام آنها در آغاز نقض آتش بس، نظام سوریه را متهم کرد و مدعی شد: “من حملات وحشیانه مداوم نیروهای نظام سوریه و هم پیمانانش به شهر حلب و افزایش خرابی و ویرانی نهادهای خدماتی در این شهر را محکوم می کنم”.

الزیانی همچنین از شورای امنیت و کشورهای ناظر بر آتش بس در سوریه خواست تا “فوری برای توقف تنش ها وارد عمل شوند که (به گفته او) برای شکستن اراده ملت سوریه انجام می شود”.

او افزود: “کشورهای این شورا جنایت های زشتی را که علیه غیرنظامیان بیگناه در شهر حلب صورت می گیرد، محکوم و آن را جنایت ضد بشری می داند”.

الزیانی بار دیگر بدون اشاره به حملات همه جانبه گروه‌های تروریستی مسلح در سوریه و درخواست گروه معارضان سوری مورد حمایت عربستان برای عزیمت همه عناصر مسلح به حلب برای نبرد با دولت و ملت سوریه گفت: “این شورا نظام سوریه و نیروهای حامی آن را مسئول (به گفته او) حملات وحشیانه و گلوله باران شدید شهر حلب و افزایش رنج غیرنظامیان بی گناه در این شهر می داند”.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: