تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۲ کد مطلب 100238

فراخوان فواد معصوم از روسای قوای سه‌گانه برای جلسه فوق‌العاده

رئیس‌جمهوری عراق از رؤسای قوای سه‌گانه و رهبرای سیاسی عراق خواست امروز یکشنبه در جلسه‌‌ای فوق‌العاده حاضر شوند.  به گزارش مشرق، در پی مشتنج شدن اوضاع پارلمان عراق در شنبه (دیروز) «فواد معصوم» رئیس‌جمهور عراق خواستار نشست فوق‌العاده قوای سه‌گانه عراق برای صحبت در این باره شد. بر اساس گزارش شبکه «سومریه»‌، در بیانیه دفتر […]

رئیس‌جمهوری عراق از رؤسای قوای سه‌گانه و رهبرای سیاسی عراق خواست امروز یکشنبه در جلسه‌‌ای فوق‌العاده حاضر شوند.

 به گزارش مشرق، در پی مشتنج شدن اوضاع پارلمان عراق در شنبه (دیروز) «فواد معصوم» رئیس‌جمهور عراق خواستار نشست فوق‌العاده قوای سه‌گانه عراق برای صحبت در این باره شد.

بر اساس گزارش شبکه «سومریه»‌، در بیانیه دفتر ریاست‌جمهوری عراق آمده است: رئیس‌جمهور فواد معصوم روسای قوای سه‌گانه و رهبران سیاسی عراق را به یک نشست فوری در یکشنبه (امروز) فراخوانده  تا درباره برخی مسایل مهم از جمله یورش به مقر پارلمان، اجرای اصلاحات وزارتی و نیز راهکارهای تضمینی برای اجرای فوری اصلاحات مقرر شده یحث و رایزنی شود.

معصوم در ادامه تمامی تظاهرکنندگان معترض را به حفظ آرامش، پایبندی به قانونی و عدم آسیب به اموال عمومی و خصوص فراخواند.

تعدادی از طرفداران «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر عراق دیروز به مقر پارلمان عراق یورش بردند و اوضاع متشنج شد؛ مرکز فرماندهی عملیات بغداد از اعلام وضعیت فوق‌العاده در شهر بغداد، پایتخت عراق خبر داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: