تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵ کد مطلب 100242

عیادت هاشمی از پیشکسوت ورزش کشور

رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در بیمارستان رسول اکرم (ص) از کیوان کارآمد پیشکسوت ورزش کشور، دارنده مدال طلا و نقره کشتی آزاد المپیک ناشنوایان و سرمربی تیم ملی کشتی ناشنوایان عیادت کرد. به گزارش مشرق، کیومرث هاشمی با حضور در بیمارستان رسول اکرم (ص) آخرین وضعیت درمانی پیشکسوت کشتی ناشنوایان کشورمان را جویا […]

رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در بیمارستان رسول اکرم (ص) از کیوان کارآمد پیشکسوت ورزش کشور، دارنده مدال طلا و نقره کشتی آزاد المپیک ناشنوایان و سرمربی تیم ملی کشتی ناشنوایان عیادت کرد.

به گزارش مشرق، کیومرث هاشمی با حضور در بیمارستان رسول اکرم (ص) آخرین وضعیت درمانی پیشکسوت کشتی ناشنوایان کشورمان را جویا شده و برای وی آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.
عیادت هاشمی از پیشکسوت ورزش کشور

هاشمی ضمن تاکید بر ارج نهادن بر مقام شامخ جامعه ورزش کشور به‌خصوص پیشکسوتان اظهار داشت: بدون تردید پیشکسوتان جزو سرمایه معنوی ورزش کشور بوده و این عزیزان سال‌های گرانقدری از عمر خود را صرف رشد و اعتلای ورزش کشور نموده و نقش بسزایی در افتخارآفرینی‌ها و به اهتزاز در آمدن پرچم کشورمان در عرصه بین‌المللی داشته‌اند، لذا بر ما واجب است تا در چنین مواقعی کنار این عزیزان بوده و هر آنچه در توان داریم برای رضایت خاطرشان به‌کار ببندیم.

وی در خاتمه ضمن گفت‌وگو با کیوان کارآمد پیشکسوت کشتی ناشنوایان عنوان کرد: کمیته ملی المپیک وظیفه خود می‌داند در چنین لحظات سختی کنار شما عزیزان بوده و هر آنچه از دستش برمی‌آید، برای سلامتی شما عزیزان بکار ببرد.

منبع: سایت کمیته ملی المپیک

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: