تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۱ کد مطلب 100256

راز ثروت یک رمال برملاشد

مرد کلاهبردار به بهانه رمالی و جادوگری پول میلیونی به جیب زد. به گزارش مشرق، سرهنگ رضا رضایی رئیس پلیس امنیت عمومی استان یزد گفت: مأموران پلیس، شخصی را که به بهانه رمالی، جن‌گیری و جادوگری یک میلیارد ریال از افراد ساده لوح کلاهبرداری کرده بود دستگیر کردند. وی افزود: در راستای طرح ارتقای امنیت […]

مرد کلاهبردار به بهانه رمالی و جادوگری پول میلیونی به جیب زد.

به گزارش مشرق، سرهنگ رضا رضایی رئیس پلیس امنیت عمومی استان یزد گفت: مأموران پلیس، شخصی را که به بهانه رمالی، جن‌گیری و جادوگری یک میلیارد ریال از افراد ساده لوح کلاهبرداری کرده بود دستگیر کردند.

وی افزود: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با کسانی که از طریق رمالی و جادوگری اقدام به اغفال شهروندان ساده‌لوح می‌کنند، مأموران این پلیس از خبری پیرامون فعالیت شخصی در خصوص رمالی و جادوگری در شهر یزد مطلع شدند.

وی ادامه داد: مأموران پلیس پس از بررسی موضوع متوجه شدند این شخص با طرح ادعای طلسم، احضار ارواح، جن‌گیری و رفع مشکلات مالی اقدام به فریب افراد ساده‌لوح کرده و پول هنگفتی را از آنها دریافت کرده است.

سرهنگ رضایی با اشاره به گرفتن مجوز قضایی گفت: مأموران پلیس، مجرم ۴۹ ساله را در محل فعالیتش دستگیر کردند و در بازرسی انجام شده هزار نسخه چاپی رمالی، نسخه‌های منقش به حروف ابجد جهت احضار روح و نسخه‌های دیگر برای فریب شهروندان کشف کردند.

رضایی ادامه داد: مرد جادوگر با طرح ادعای ارتباط با عالم غیب، نزول وحی، حل مشکلات خانوادگی و برقراری عشق و دوستی مبالغ هنگفتی از مراجعان خود که بیشتر زنان ساده‌لوح بودند دریافت می‌کرد.
 
سرهنگ رضایی با اشاره به کلاهبرداری یک میلیارد ریالی مجرم از مراجعان خود، افزود: وی اقرار کرد یک کارگاه تولیدی داشته که به علت مشکلات مالی ورشکسته و بیکار شده و برای امرار معاش دست به رمالی و فالگیری زده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: