تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۱ کد مطلب 100348

احتمال محرومیت سیمئونه +عکس

سرمربی اتلتیکو مادرید به خاطر ارتباط برقرار کردن با نیکمت ذخیره‌ها احتمال دارد با محرومیت رو به رو شود. به گزارش مشرق، آس نوشت: دیگو پابلو سیمئونه شنبه شب برابر رایووایکانو اولین دیدار از محرومیت خود را سپری کرد. سرمربی اتلتیکو به خاطر پرتاب توپ به زمین در بازی برابر مالاگا اخراج شد و سپس […]

سرمربی اتلتیکو مادرید به خاطر ارتباط برقرار کردن با نیکمت ذخیره‌ها احتمال دارد با محرومیت رو به رو شود.

به گزارش مشرق، آس نوشت: دیگو پابلو سیمئونه شنبه شب برابر رایووایکانو اولین دیدار از محرومیت خود را سپری کرد. سرمربی اتلتیکو به خاطر پرتاب توپ به زمین در بازی برابر مالاگا اخراج شد و سپس سه جلسه از همراهی تیمش محروم شد.

سرمربی آرژانتینی دیشب در حالی که از جایگاه تماشاگران نظاره‌گر بازی بود از طریق گابی با کمک یکی از اعضای کادر فنی با نیکمت در ارتباط بود.

در جریان نیمه دوم گابی و پابلو ورسیونه، مربی دروازه‌بان‌ها از طریق گوشی بی‌سیم در ارتباط بودند. با این وجود در هیچ یک از تصاویر تلویزیونی سیمئونه با گوشی دیده نشد که با نیکمت در تماس باشد اما مربی دروازه بان ها کنار او بود.

طبق اساسنامه انضباطی فدراسیون در زمان محرومیت سرمربی اجازه ندارد از هرگونه وسیله ارتباطی استفاده کند. همچنین نمی تواند در نزدیکی نیمکت ذخیره بنشیند و از هر طریقی اطلاع رسانی کند. اگر این کار را انجام دهد با محرومیت چهار تا ۲۰ جلسه ای رو به رو خواهد شد و در صورت سنگین بودن محرومیت ۶ ماه از همراهی تیمش محروم خواهد شد.

احتمال محرومیت سیمئونه

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: