تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۱ کد مطلب 100373

توضیحات مجیدی در مورد عکس شبهه برانگیزش

مربی آبی پوشان در مورد عکسی که از وی در حال نشان دادن عدد شش منتشر شده توضیح داد. به گزارش مشرق، به تازگی عکسی از فرزاد مجیدی در فضای مجازی پخش شده است که در آن مربی آبی پوشان در حال نشان دادن عدد شش می باشد. این عکس باعث ایجاد برخی سو تفاهمات […]

مربی آبی پوشان در مورد عکسی که از وی در حال نشان دادن عدد شش منتشر شده توضیح داد.

به گزارش مشرق، به تازگی عکسی از فرزاد مجیدی در فضای مجازی پخش شده است که در آن مربی آبی پوشان در حال نشان دادن عدد شش می باشد. این عکس باعث ایجاد برخی سو تفاهمات در بین هواداران استقلال شد که فرزاد مجیدی برای رفع این سوتفاهمات توضیحات زیر را ارائه کرده است:

متاسفانه عکسی از من منتشر شده که سوء تفاهمی را ایجاد کرده در حالی که به هیچ وجه چنین قصد و نیتی نداشتم. من در حال صحبت با یکی از مسئولان باشگاه بودم و به او گفتم پنج دقیقه صبر کن، یک دقیقه با شما کار دارم که همین مساله حرف و حدیث هایی درست کرد که اصلا صحیح نبود. باید از همه هواداران و مشوقین استقلال تشکر کنم، آنها در روزهای اخیر خیلی خوب از استقلال حمایت کردند و امیدوارم استقلال عزیز در بازیهای باقی مانده موفق و سربلند باشد. تلاش همه مجموعه باشگاه همین است و اطمینان دارم هواداران عزیز هم روز یکشنبه تیم محبوب خود را تنها نگذارند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: