تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۱ کد مطلب 100391

صهیونیست‌ها ۴ کودک فلسطینی را بازداشت کردند

اشغالگران صهیونیست ۴ کودک و نوجوان فلسطینی را در کرانه غربی و قدس بازداشت کردند.  به گزارش مشرق، پایگاه خبری العهد روز یکشنبه گزارش داد، پلیس رژیم صهیونیستی و واحدهای ویژه این رژیم صبح امروز (یکشنبه) با یورش به برخی از مناطق شهر اشغالی قدس ۳ کودک و نوجوان را بازداشت کردند. این کودکان و […]

اشغالگران صهیونیست ۴ کودک و نوجوان فلسطینی را در کرانه غربی و قدس بازداشت کردند.

 به گزارش مشرق، پایگاه خبری العهد روز یکشنبه گزارش داد، پلیس رژیم صهیونیستی و واحدهای ویژه این رژیم صبح امروز (یکشنبه) با یورش به برخی از مناطق شهر اشغالی قدس ۳ کودک و نوجوان را بازداشت کردند.

این کودکان و نوجوانان که سن آنها بین ۱۴ تا ۱۷ سال می باشد در روستاهای العیساویه، دستگیر شده اند.

اشغالگران صهیونیست همچنین به شهرک بیت عنان در شمال غرب شهر قدس یورش برده و به چند منزل حمله کردند.

در همین حال درگیری هایی نیز در شهرک الرام به وقوع پیوست.

اشغالگران صهیونیست همچنین با یورش به شهرک بیت امر در جنوب شهر الخلیل در کرانه غربی یک کودک ۱۳ ساله را داخل منزل بازداشت کردند.

در همین حال منابع رژیم صهیونیستی از حادثه شب گذشته در منطقه النبی الیاس در اطراف شهر قلقیلیه و تصادف یک زن فلسطینی و زخمی شدن وی خبر داده و مدعی شدند این حادثه که در اثر برخورد خودروی یکی از شهرک نشینان با زن فلسطینی بوده، عمدی نبوده است.

پایگاه خبری العهد همچنین گزارش داد، رونی دانیل خبرنگار نظامی شبکه دوم رژیم صهیونیستی از موقعیت ویژه اردوگاه قلندیای پناهندگان فلسطینی در اطراف شهر رام الله و روش برخورد اشغالگران با پناهندگان را به تصویر کشید.

دانیل در گزارش میدانی خود اعلام کرد که دستگاه امنیتی اسراییل (رژیم صهیونیستی) نظر ویژه ای به اردوگاه قلندیا دارد، چرا که این اردوگاه مهد پرورش عاملان عملیات هاست و تجریه ثابت کرده که هر بار نیروهای صهیونیست وارد این اردوگاه می شوند حوادث خشونت باری به وقوع می پیوندد و به همین دلیل یگان دوفدوان برای انجام بسیاری از عملیات به این اردوگاه اعزام می شود.

پایگاه العهد همچنین نوشت: در منطقه غزه نیز قایق های جنگی رژیم صهیونیستی صبح امروز (یکشنبه) به سمت قایق صیادهای فلسطینی آتش گشودند و آنان را مجبور به ترک آب های منطقه به سمت سواحل شهر دیر البلح در مرکز نوار غزه کردند.

برپایه این گزارش، نیروهای صهیونیستی همچنین به سمت کشاورزان در زمین های کشاورزی در شرق شهر خان یونس آتش گشودند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: