تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۷ کد مطلب 100436

با تمام تهدیدها باز هم میگویم داوری به ضرر پرسپولیس وبه سوداستقلال بود

کارشناس داوری کشورمان گفت: امیدوارم چیدمان داوری در دو هفته آینده به خوبی صورت بگیرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، علی خسروی درباره شرایط داوری در لیگ پانزدهم اظهار داشت: داوری خیلی خوب بود و البته هیچ تفاوتی با سالهای گذشته نداشت. داوران کشورمان قضاوت های خوبی داشتند و به آنها نمره […]

کارشناس داوری کشورمان گفت: امیدوارم چیدمان داوری در دو هفته آینده به خوبی صورت بگیرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، علی خسروی درباره شرایط داوری در لیگ پانزدهم اظهار داشت: داوری خیلی خوب بود و البته هیچ تفاوتی با سالهای گذشته نداشت. داوران کشورمان قضاوت های خوبی داشتند و به آنها نمره ۱۵ می دهم.

 

وی درباره اشتباهات داوری در دو هفته گذشته عنوان کرد: اشتباهات همان طور که می دانید به سود استقلال و به ضرر پرسپولیس بود. این موضوع را در برنامه شب های فوتبال کارشناسی کردم و پس از آن یکی از کارمندان داوری در استان خارج از تهران با من تماس گرفت و گفت من اگر بخواهم با ۱۰۰ میلیون تو را در رسانه ها خراب می کنم اما من پس از آن روز، شنبه با اصفهانیان صحبت کردم و اسم آن داور را به اصفهانیان گفتم که اگر بخواهد باید نهادهای نظارتی به این موضوع ورود کنند و وی را مجازات کنند.

 

خسروی درباره اختلاف با مسعود مرادی گفت: ایشان به زندگی خصوصی من وارد شدند و اگر من بخواهم در زندگی شخصی آنها وارد شوم مرادی باید از کشور خارج شود. من پس از برنامه ۹۰ اظهاراتی را کردم مبنی بر اینکه آقای فردوسی پور نظرات خود را به مسعود مرادی القا می کرد اما هیچ وقت به زندگی شخصی او وارد نشدم. اگر بخواهم روند مرادی را ادامه دهم وی باید از کشور خارج شود.

 

سخنگوی کانون داوران در پایان بیان داشت: امیدوارم چیدمان داوری در دو هفته آینده به خوبی صورت بگیرد. حداقل دپارتمان و کمیته داوران از ۱۰ نفر کمک بگیرند. نه اینکه یک کارمند داوران را چیده و عنایت آنها را تایید کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: