تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۴ کد مطلب 100437

حمله موشکی ارتش لبنان به داعش+فیلم و عکس

در حمله موشکی صبح امروز ارتش لبنان به مقر گروه تروریستی تکفیری داعش در ارتفاعات جرود عرسال واقع در منطقه مرزی القلمون گروهی از تروریستها کشته و زخمی شدند. گروه بین الملل مشرق- در حمله موشکی صبح امروز ارتش لبنان به مقر گروه تروریستی تکفیری داعش در ارتفاعات جرود عرسال واقع در منطقه مرزی القلمون گروهی […]

در حمله موشکی صبح امروز ارتش لبنان به مقر گروه تروریستی تکفیری داعش در ارتفاعات جرود عرسال واقع در منطقه مرزی القلمون گروهی از تروریستها کشته و زخمی شدند.

گروه بین الملل مشرق- در حمله موشکی صبح امروز ارتش لبنان به مقر گروه تروریستی تکفیری داعش در ارتفاعات جرود عرسال واقع در منطقه مرزی القلمون گروهی از تروریستها کشته و زخمی شدند. بنابر این گزارش، در این حمله ابتدا پهپادهای شناسایی ارتش لبنان اقدام به رصد تحرکات نظامی داعش کرده و سپس یگان توپخانه مواضع تروریستها را بشدت گلوله باران کرده است. 

حمله موشکی ارتش لبنان به داعش+فیلم و عکس

منطقه مرزی سوریه با لبنان (القلمون) از ابتدای بحران در سوریه به کانون فعالیتهای گروههای تکفیری همچون القاعده، ارتش آزاد و داعش تبدیل شده است. در عملیاتهای پی در پی ارتش های لبنان و سوریه و رزمندگان حزب الله بیش از ۹۰ درصد این مناطق پاکسازی شده و تروریستهای مستقر در آن کشته و زخمی و باقیمانده آنها نیز آواره کوهها و مناطق صعب العبور شده اند.

حمله موشکی ارتش لبنان به داعش+فیلم و عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: