تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۱ کد مطلب 100446

بازدید العبادی از پارلمان تخریب شده +تصاویر

نخست‌ وزیر عراق جریان بازدید از پارلمان این کشور تاکید کرد: عناصری که اموال بیت المال را تخریب کرده‌اند باید مورد تعقیب قرار گیرند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نخست وزیر عراق شب گذشته پس از اینکه افراد تظاهرات کننده از پارلمان عراق خارج شده بودند از این مکان بازدید کرد. «حیدر العبادی» در جریان این […]

نخست‌ وزیر عراق جریان بازدید از پارلمان این کشور تاکید کرد: عناصری که اموال بیت المال را تخریب کرده‌اند باید مورد تعقیب قرار گیرند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نخست وزیر عراق شب گذشته پس از اینکه افراد تظاهرات کننده از پارلمان عراق خارج شده بودند از این مکان بازدید کرد.

«حیدر العبادی» در جریان این بازدید خواستار تعقیب عناصری شد که در پارلمان آشوب به پا کردند.

وی از «محمد سالم الغبان» وزیر کشور عراق خواست این افراد را تعقیب کنند که به نیروهای امنیتی و اعضای پارلمان حمله کرده بودند و آنان را به دادگاه بکشاند.

نخست وزیر عراق تأکید کرد، عناصری که دست به چنین اقدامی زده‌ و اموال بیت‌المال را از بین برده‌اند باید به سزای خود برسند.

روز گذشته معترضان طرفدار جریان الصدر، که از پیش از ظهر در پشت منطقه سبز تجمع کرده بودند، با شکستن دیوار امنیتی وارد این منطقه و سپس وارد پارلمان و دفتر نخست وزیری عراق شدند.

پس از این اتفاق، در بغداد حالت فوق‌العاده اعلام شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: