تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۲ کد مطلب 100470

تداوم پیشروی نیروهای عراقی برای آزادسازی البشیر

نیروهای مشترک عراقی امروز نیز، در تداوم عملیات برای آزادسازی کامل روستای «البشیر» چند نقطه استراتژیک دیگر را از اشغال تکفیری‌های داعش خارج کردند.  به گزارش مشرق، نیروهای تیپ حضرت عباس(ع) و تیپ سیدالشهداء (ع)، از گروه‌های زیرمجموعه بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی)، با همکاری نیروهای پیشمرگه موفق شدند در دومین روز از آغاز مرحله […]

نیروهای مشترک عراقی امروز نیز، در تداوم عملیات برای آزادسازی کامل روستای «البشیر» چند نقطه استراتژیک دیگر را از اشغال تکفیری‌های داعش خارج کردند.

 به گزارش مشرق، نیروهای تیپ حضرت عباس(ع) و تیپ سیدالشهداء (ع)، از گروه‌های زیرمجموعه بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی)، با همکاری نیروهای پیشمرگه موفق شدند در دومین روز از آغاز مرحله دوم عملیات پاکسازی منطقه راهبردی البشیر در استان کرکوک، بخش‌های غربی و جنوب غربی روستای«المعامره» را پاکسازی کنند.این روستا در غرب منطقه البشیر قرار دارد.

یک منبع میدانی اعلام کرد: برخلاف برخی خبرهای منتشر شده در رسانه‌ها، روستای المعامره به طور کامل آزاد نشده است.

وی افزود: نیروهای بسیج مردمی توانستند آرامگاه مقام حضرت امام رضا(ع) را از وجود تروریست‌های داعش پاکسازی کنند.

نیروهای پیشمرگه، نیروهای تیپ حضرت عباس (ع) و سیدالشهدا (ع)، از دو محور روستاهای المزرعه و هول و تل أحمد حملات آغاز کردند.

این نیروها موفق شدند از سمت تل أحمد به سمت غرب روستا المعامره پیشروی کنند‌.

در عملیات آزادسازی منطقه راهبردی البشیر تعدادی از نیروهای بسیج مردمی به شهادت رسیدند و در مقابل ده‌ها تن از عناصر تروریستی داعش کشته و زخمی شدند.

 تداوم پیشروی نیروهای عراقی برای آزادسازی البشیر

عملیات از غروب روز گذشته تا ساعاتی قبل به دلیل انتقال اجساد شهدای عراقی به مناطق امن تقریبا متوقف شده

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: