تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۵ کد مطلب 100487

اصابت سه موشک به کیلیس ترکیه+عکس

علی رغم اعزام واحدهای پدافند موشکی ارتش ترکیه به شهر مرزی کیلیس در جنوب این کشور و مجاورت مرز با سوریه، لحظاتی پیش سه موشک کاتیوشا به منازل ساکنین این شهر اصابت کرد. گروه بین الملل مشرق- علی رغم اعزام واحدهای پدافند موشکی ارتش ترکیه به شهر مرزی کیلیس در جنوب این کشور و مجاورت مرز […]

علی رغم اعزام واحدهای پدافند موشکی ارتش ترکیه به شهر مرزی کیلیس در جنوب این کشور و مجاورت مرز با سوریه، لحظاتی پیش سه موشک کاتیوشا به منازل ساکنین این شهر اصابت کرد.

گروه بین الملل مشرق- علی رغم اعزام واحدهای پدافند موشکی ارتش ترکیه به شهر مرزی کیلیس در جنوب این کشور و مجاورت مرز با سوریه، لحظاتی پیش سه موشک کاتیوشا به منازل ساکنین این شهر اصابت کرد.

اصابت سه موشک به کیلیس ترکیه+عکس
بر اساس گزارشهای اولیه در این حمله ۴ غیرنظامی بشدت زخمی شده اند. طی چند هفته اخیر این ششمین حمله موشکی به جنوب ترکیه است. ارتش ترکیه اعلام کرد که این حملات از مناطق تحت سیطره گروه تروریستی تکفیری داعش صورت گرفته است اما مشخص نیست با توجه به اینکه داعش کلیه تسلیحات و امکانات خود را از سازمان اطلاعات ترکیه دریافت می کند، به چه دلیل ارتش ترکیه مسیرهای تدارکاتی این گروه تکفیری را از خاک ترکیه مسدود نکرده است.

اصابت سه موشک به کیلیس ترکیه+عکس
اصابت سه موشک به کیلیس ترکیه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: