تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۳ کد مطلب 100563

حامد زمانی: خاک پای مدافعان حرم هستم

خواننده کشورمان گفت: از روی دین نسبت به شهدا می‌خوانم و خاک پای تمام رزمندگان و شهدای مدافع حرم هستم. به گزارش مشرق،  حامد زمانی امروز در حاشیه اجرای سرودهای خود در اجلاسیه بانوان شهیده نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان  در رشت از حضور در این اجلاسیه ابراز خرسندی کرد. وی با بیان […]

خواننده کشورمان گفت: از روی دین نسبت به شهدا می‌خوانم و خاک پای تمام رزمندگان و شهدای مدافع حرم هستم.

حامد زمانی: خاک پای مدافعان حرم هستمبه گزارش مشرق،  حامد زمانی امروز در حاشیه اجرای سرودهای خود در اجلاسیه بانوان شهیده نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان  در رشت از حضور در این اجلاسیه ابراز خرسندی کرد.

وی با بیان اینکه کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان بسیار فوق‌العاده است، تصریح کرد: زنان و مردان گیلانی همواره در صحنه پای کار هستند.

این خواننده انقلابی کشورمان درباره تهیه آلبوم جدیدش، تصریح کرد: مدتی است کم‌کار شده‌ام و روی آلبومی که در حال تهیه است، تمرکز دارم.

وی از تولید آلبوم جدید خود به‌زودی خبر داد و گفت: برای تهیه این آلبوم بیشترین تمرکز خود را گذاشته‌ام و به‌زودی تولید می‌شود.

زمانی درباره احساس خود درباره شهدا، یادآور شد: هر گاه برای شهید می‌خوانم حس تمام کسانی که نسبت به شهدا دین بر گردن دارند، را دارم و خود را مدیون شهدا می‌دانم.

وی خاطرنشان کرد: خاک پای تمام شهدا و رزمندگان مدافع حرم هستم و امیدوارم ما را دعا کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: