تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۳ کد مطلب 100594

ساکت: دبیرکلی من با ریاست تاج حرف بی‌ربطی است

عضو هیأت رئیس سازمان لیگ برتر گفت: اینکه مطرح شده تاج می‌خواهد طیف خاصی را به فدراسیون بیاورد و یا من دبیرکل ایشان هستم، حرف بی‌ربطی است. به گزارش مشرق، محمدرضا ساکت با بیان اینکه فوتبال عامل وحدت ملی است و باید تلاش کنیم تا فوتبال را به پیوستگی ملی و ایجاد و وحدت قومیت‌ها، […]

عضو هیأت رئیس سازمان لیگ برتر گفت: اینکه مطرح شده تاج می‌خواهد طیف خاصی را به فدراسیون بیاورد و یا من دبیرکل ایشان هستم، حرف بی‌ربطی است.

ساکت: برنامه‌ای برای دبیرکلی ندارمبه گزارش مشرق، محمدرضا ساکت با بیان اینکه فوتبال عامل وحدت ملی است و باید تلاش کنیم تا فوتبال را به پیوستگی ملی و ایجاد و وحدت قومیت‌ها، نژادها، زبان‌ها و گویش‌ها تبدیل کنیم، اظهار داشت: این روزها عده‌ای با طرح عناوین جعلی مانند باند اصفهانی، باند لرها، باند ترک‌ها، باند عرب‌ها و… در صدد یک حرکت غیراخلاقی و غیرملی هستند تا انشقاقی را در سطح جامعه و به‌خصوص خانواده فوتبال به وجود بیاورند که این مغایر با اصل وحدت ملی به شمار می‌رود و هیچ دلسوز واقعی چنین حرکتی را انجام نمی‌دهد و چنین ادبیاتی را به کار نمی‌برد، مگر اینکه نیت خیرخواهانه نداشته باشد.

ساکت در مورد این شایعه که درصورت انتخاب تاج به‌عنوان رئیس فدراسیون، او به‌عنوان دبیرکل تاج انتخاب خواهد شد، گفت: من و تاج هیچ برنامه‌ای برای پست دبیرکلی بنده در فدراسیون فوتبال نداریم، البته بنده در همه زمینه‌ها با تاج همکاری کرده و ارتباط صمیمانه‌ای با او داشته و دارم و سابقه دوستی ما به سالیان درازی برمی‌گردد. هرچند دوستان دیگر مانند عزیزمحمدی و آجورلو برایم قابل احترام هستند، اما اینکه مطرح شده تاج می‌خواهد طیف خاصی را به فدراسیون بیاورد و یا من دبیرکل ایشان هستم، حرف بی‌ربطی است.

عضو هیأت رئیس سازمان لیگ برتر با بیان اینکه رسانه‌ها اصول اخلاقی را رعایت کرده و از درج اخبار غیرواقعی جلوگیری کنند، یادآور شد: تلاش کنیم تا فوتبال هر روز پیشرفت کند و ما مطمئناً در این رشته ورزشی نیاز به همراهی، همدلی و اقدام و عمل گسترده در همه ابعاد داریم، همان‌طور که در سال‌های اخیر، با اقدامات خوبی که توسط آقایان صفایی فراهانی، دادکان و کفاشیان انجام شده، توانسته‌ایم در تشکیلات، ساختار و قهرمان‌پروری در سطح آسیا گام‌های خوبی برداریم و ادامه این راه نیز نیاز به همراهی همه دارد.

وی گفت: لذا به‌عنوان یک عضو کوچک فوتبال خواهشمندم برخی رسانه‌ها از انتشار اخبار غیرواقع خودداری کرده و به وفاق ملی کمک کنند. در کشورمان زمینه‌های زیادی برای ایجاد انشقاق داریم، اما باید روی نقاط وحدت ملی و همراهی و همدلی دست بگذاریم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: