تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۷ کد مطلب 100667

شرط ایران برای انتقال آب سنگین به آمریکا

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تا زمانی که مطمئن نشویم تمام پول ناشی از فروش محموله آب سنگین به آمریکا واریز شده است این محموله منتقل نمی‌شود. به گزارش مشرق، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: تا زمانی که مطمئن نشویم تمام پول ناشی از فروش محموله آب سنگین به آمریکا واریز شده […]

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تا زمانی که مطمئن نشویم تمام پول ناشی از فروش محموله آب سنگین به آمریکا واریز شده است این محموله منتقل نمی‌شود.

به گزارش مشرق، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: تا زمانی که مطمئن نشویم تمام پول ناشی از فروش محموله آب سنگین به آمریکا واریز شده است این محموله حمل و منتقل نمی‌شود.

با تبیین مسایل مرتبط با فروش آب سنگین به آمریکا گفت: البته ما تضمین های کافی را گرفته ایم و اکنون نیز صددرصد از کاری که انجام داده ایم مطمئنیم.

وی تصریح کرد: به علت اینکه اخیرا در حکم قضایی دیوان عالی آمریکا به دو میلیارد دلار از دارایی های کشورمان دستبرد زده شد احتیاط بیشتری می کنیم و قطعا طوری رفتار خواهیم کرد که چنین اتفاقاتی به هیچ عنوان نیفتد.

کمالوندی با بیان اینکه ما مسئولیت شرعی و قانونی در این زمینه داریم، تاکید کرد: باید به طور قطع در این باره مطمئن شویم و بدون اینکه دقیقا بررسی شده باشد، کاری انجام نمی دهیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: