تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۲۲:۴۷ کد مطلب 100675

عربستان از دستگیری تعدادی تروریست خبر داد

وزارت کشور عربستان اعلام کرد که تعدادی از عناصر تروریستی تحت پیگرد نیروهای امنیتی دستگیر شدند. به گزارش مشرق، وزارت کشور عربستان در بیانیه‎ای اعلام کرد که تعدادی از عناصر تروریستی که تحت پیگرد نیروهای امنیتی این کشور قرار داشتند، دستگیر شدند. به گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه «عکاظ»،  «معجب العتیبی» یکی از این افراد است […]

وزارت کشور عربستان اعلام کرد که تعدادی از عناصر تروریستی تحت پیگرد نیروهای امنیتی دستگیر شدند.

به گزارش مشرق، وزارت کشور عربستان در بیانیه‎ای اعلام کرد که تعدادی از عناصر تروریستی که تحت پیگرد نیروهای امنیتی این کشور قرار داشتند، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه «عکاظ»،  «معجب العتیبی» یکی از این افراد است که به دلیل دست داشتن در انفجار مسجدی در عسیر مجازات شد. سخنگوی امنیتی عربستان سعودی گفت: دستگیر العتیبی به مدت ۲۴ ساعت به طول انجامید.

منصور الترکی افزود: تحقیقات درباره عملیات تروریستی و همچنین بررسی‌ها درباره ترور سرهنگ الحمادی ادامه دارد.

«عبدالعزیز احمد الشهری»، «یاسر علی یوسف الحودی»، «عبدالعزیز البکری الشهری» از دیگر افرادی هستند که به اتهامات تروریستی در دیگر مناطق عربستان دستگیر شدند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که عربستان سعودی با متهم کردن مخالفان رژیم آل سعود به انجام اقدامات تروریستی، اعتراضات مردمی در  این کشور را سرکوب می کند.

عربستان چند ماه گذشته «شیخ نمر باقر النمر» روحانی برجسته شیعی و از سران سرشناس معارض این کشور را به اتهام دست داشتن در اقدامات تروریستی اعدام کرد.

این در حالی است که بسیاری ار تحلیلگران معتقدند که عربستان خود از بزرگترین حامیان تروریسم نه تنها در سوریه، بلکه عراق و یمن است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: