تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۹ کد مطلب 100677

جشن قهرمانی لستر در تائتر رویاها اکران نشد

سرنوشت‌سازترین دیدار هفته سی و ششم لیگ جزیره با تساوی لستر مقابل منچستر و به تعویق افتادن جشن قهرمانی شاگردان رانیری خاتمه یافت. به گزارش مشرق، در حسا‌ترین دیدار هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۷ و ۳۵ دقیقه منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف لستر سیتی مدعی اول قهرمانی رفت. این […]

سرنوشت‌سازترین دیدار هفته سی و ششم لیگ جزیره با تساوی لستر مقابل منچستر و به تعویق افتادن جشن قهرمانی شاگردان رانیری خاتمه یافت.

به گزارش مشرق، در حسا‌ترین دیدار هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۷ و ۳۵ دقیقه منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف لستر سیتی مدعی اول قهرمانی رفت.

این مصاف حساس در پایان با نتیجه

گل‌های بازی را مارسیال در دقیقه ۸ برای منچستر و مورگان در دقیقه ۱۷ برای لستر گلزنی کرد. 

لستر که تنها ۳ امتیاز با قهرمانی لیگ جزیره فاصله داشت طبق روال همیشه بازی را با چاشنی احتیاط و ارزیابی حریف آغاز کرد اما خیلی زود دروازه خود را باز شده دید ولی این نتیجه دوام چندانی نداشت و مورگان مدافع میانی لستر روی ضربه کرنر بازی را به تساوی کشاند تا نیمه اول با تساوی یک بریک خاتمه یابد.

نیمه دوم با حملات منچستر آغاز شد اما در ادامه لستر هم جوابی متقابل به یورش‌های یونایتد‌ها نشان داد و بازی تا دقیقه ۶۵ متعادل دنبال شد در ادامه لستر کمتر در محوطه جریمه شیاطین سرخ ظاهر شد تا گلی رد و بدل نشود و جشن قهرمانی لستر در تائتر رویاها اکران نشود.

در جدول لیگ برتر انگلیس لستر با ۷۷ امتیاز همچنان صدرنشین ماند و منچستر با ۶۰ امتیاز پنجم است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: