تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۳:۰۵ کد مطلب 100717

وعده العبادی برای واکنش به انفجارهای السماوه

نخست وزیر عراق در واکنش به انفجار تروریستی اخیر این کشور گفت: گروههای تروریستی بعد از شکست در رویارویی با نیروهای قهرمان ما، غیر نظامیان را قرار می دهند. به گزارش مشرق به نقل از الفرات نیوز، حیدر العبادی نخست وزیر عراق تاکید کرد که انفجارهای تروریستی السماوه بدون پیگرد عوامل آن باقی نخواهد ماند. […]

نخست وزیر عراق در واکنش به انفجار تروریستی اخیر این کشور گفت: گروههای تروریستی بعد از شکست در رویارویی با نیروهای قهرمان ما، غیر نظامیان را قرار می دهند.

به گزارش مشرق به نقل از الفرات نیوز، حیدر العبادی نخست وزیر عراق تاکید کرد که انفجارهای تروریستی السماوه بدون پیگرد عوامل آن باقی نخواهد ماند.

وی افزود: نیروهای قهرمان ما پیروزهایی علیه گروههای تروریستی کسب کرده اند و تروریستها بعد از اینکه در رویارویی با نیروهای ما شکست خوردند، مردم بی دفاع را هدف قرار می دهند.

العبادی گفت که واکنش ما به اینگونه انفجارها شدید خواهد بود و ما اراده از بین بردن گروه ترویستی داعش و پاکسازی کشور از لوث این گروه تروریستی را داریم.

وی به خانواده های شهدای این انفجار تروریستی تسلیت گفت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرد.

امروز یکشنبه بر اثر وقوع دو انفجار در شهر السماوه ۳۸ تن کشته و ۸۶ نفر دیگر زخمی شدند.

بر اساس این گزارش دو خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی «مراب الموحد» در مرکز السماوه منفجر شد.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجارهای تروریستی را بر عهده گرفت.

استان المثنی یکی از استان‌های امن است که در جنوب عراق قرار دارد و در چند سال گذشته نسبت به سایر استان‌های عراق امنیت بیشتری داشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: