تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۲:۵۹ کد مطلب 100719

فیلم/حمله داعش به چاه نفت کرکوک عراق

همزمان با اعلام پاکسازی کامل شهر بشیر واقع در جنوب استان کرکوک از سوی نیروهای پیشمرگه و بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق، تروریستهای تکفیری داعش با حمله به چاه نفتی “علاس” کرکوک خساراتی را به آن وارد اوردند. گروه بین الملل مشرق- همزمان با اعلام پاکسازی کامل شهر بشیر واقع در جنوب استان کرکوک از سوی نیروهای […]

همزمان با اعلام پاکسازی کامل شهر بشیر واقع در جنوب استان کرکوک از سوی نیروهای پیشمرگه و بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق، تروریستهای تکفیری داعش با حمله به چاه نفتی “علاس” کرکوک خساراتی را به آن وارد اوردند.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با اعلام پاکسازی کامل شهر بشیر واقع در جنوب استان کرکوک از سوی نیروهای پیشمرگه و بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق، تروریستهای تکفیری داعش با حمله به چاه نفتی “علاس” کرکوک خساراتی را به آن وارد اوردند.

بنابراین گزارش، بخش رسانه ای داعش تصاویری از لحظه آغاز حمله تروریستهای این گروه علیه نیروهای ارتش عراق مستقر در اطراف این چاه نفتی را منتشر کرده است. در این درگیری ها تلفات جانی به نظامیان عراقی وارد نیامد اما برخی تاسیسات اداری آن دچار خسارات جزئی شده است. داعش پس از شکست سنگین در شهر شیعه نشین بشیر با انتشار تصاویر حملات ایذایی خود به مناطق دیگر عراق در تلاش برای کمرنگ کردن ارزش پیروزهای ارتش و بسیج مردمی عراق و بازیابی روحیه از دست رفته نیروهای خود می باشد.

فیلم/حمله داعش به چاه نفت کرکوک عراق

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: