تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۳:۵۱ کد مطلب 100733

تراکتورسازی ایران- الهلال عربستان؛ تیرخلاص در زمین بی‌طرف

تیم فوتبال تراکتورسازی در آخرین دیدارش درمرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کشور عمان به مصاف تیم الهلال عربستان می‌رود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم فوتبال تراکتورسازی با پیروزی مقابل الهلال عربستان در دیدار رفت صعود و سرگروهی‌ خود را در لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرد تا بازی فردا( سه‌شنبه) برای این تیم تشریفاتی شود. […]

تیم فوتبال تراکتورسازی در آخرین دیدارش درمرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کشور عمان به مصاف تیم الهلال عربستان می‌رود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم فوتبال تراکتورسازی با پیروزی مقابل الهلال عربستان در دیدار رفت صعود و سرگروهی‌ خود را در لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرد تا بازی فردا( سه‌شنبه) برای این تیم تشریفاتی شود. با این حال قلعه‌نویی و شاگردانش می‌دانند که تکرار پیروزی رفت مقابل حریف پرمدعای عربستانی چقدر  به آنها روحیه مضاعفی خواهد داد تا آنها با اعتماد به نفس بیشتری در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شوند.

از سویی دیگر تراکتورسازی در لیگ برتر ایران هم روز یکشنبه باید در دیداری حساس و تعیین کننده به مصاف استقلال برود. به همین دلیل شاید قلعه‌نویی نیروی تیمش را تقسیم کند و در بازی با الهلال با ترکیبی جدید تیم تراکتورسازی را در آسیا به میدان بفرستد.

شاگردان قلعه‌نویی در صورت پیروزی مقابل الهلال با ۱۵ امتیاز مقتدرانه صعود خواهند کرد و ممکن است زمینه ساز صعود تیم پاختاکور ازبکستان را هم فراهم کنند اما مساوی یا شکست تراکتورسازی  در این بازی باعث می‌شود که الهلال از این گروه صعود کند. البته قلعه‌نویی شاید نیمی از ذهنش درگیر مسابقات لیگ برتر ایران و بازی روز یکشنبه با استقلال باشد و نیمی دیگرش متوجه دیدار با الهلال.

این مسابقه روز سه‌شنبه ساعت ۱۹  در مسقط عمان برگزار خواهد شد. این بازی با رای کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در کشور سوم برگزار شود.

جدول گروه C

۱- تراکتورسازی ۱۲ امتیاز

۲- الهلال عربستان ۸ امتیاز

۳-پاختاکور ازبکستان ۷ امتیاز

۴- الجزیره قطر یک امتیاز

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: