تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۴:۱۹ کد مطلب 100753

چرا برانکو این بازیکن را نادیده می گیرد؟

همانطور که انتظار می‌رفت پرسپولیس در بازی با نفت تهران به شدت از ناحیه غیبت رامین رضاییان به مشکل خورد و تاوان سنگینی پرداخت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بابک حاتمی که اعتماد برانکو به او واقعا بحث‌برانگیز است، در این دیدار هم اشتباهات پرشماری انجام داد و یکی از مقصران اصلی ناکامی پرسپولیس لقب گرفت. […]

همانطور که انتظار می‌رفت پرسپولیس در بازی با نفت تهران به شدت از ناحیه غیبت رامین رضاییان به مشکل خورد و تاوان سنگینی پرداخت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بابک حاتمی که اعتماد برانکو به او واقعا بحث‌برانگیز است، در این دیدار هم اشتباهات پرشماری انجام داد و یکی از مقصران اصلی ناکامی پرسپولیس لقب گرفت. بدیهی است که در زمان غیبت رضاییان، برانکو باید به یک بازیکن جانشین فکر کند، اما او برای پر کردن این خلأ، گزینه‌ای را در اختیار داشت که در این فصل به اندازه کافی مورد اعتماد قرار نگرفت و به میدان نرفت؛ وحید حیدریه.

به گزارش بانک ورزش، حیدریه بازیکن تیم ملی امید است و به عنوان دفاع چپ به میدان آمد، اما از همان ابتدا روی خوش ندید. برانکو حاضر بود حاتمی را در پست غیرتخصصی به کار بگیرد، اما به حیدریه میدان ندهد. با این وجود مصدومیت بابک باعث شد حیدریه در مسابقه با سپاهان در ترکیب اصلی سرخپوشان به میدان برود، اما این بار هم بداقبالی گریبان این بازیکن را گرفت تا با آسیب‌دیدگی خود وی، محمد انصاری نخستین بازی‌اش را برای سرخپوشان انجام بدهد. بعد از باخت در اصفهان، حاتمی دوباره فیکس شد، تا آسیب‌دیدگی بعدی بابک که قبل از مسابقه با تراکتورسازی رخ داد و باعث شد انصاری برای همیشه جای وی را بگیرد. در تمام طول این مدت اما، حیدریه فقط یک بار در بازی با صبا و تنها برای شش دقیقه به بازی گرفته شد و بقیه فصل را روی نیمکت یا سکو باقی ماند.

در عین حال نکته‌ای که باعث می‌شود گمان کنیم حیدریه می‌توانست در این مسابقه جای رضاییان را پر کند، حضور او در این پست در بازی حذفی با ذوب‌آهن بود. در آن مسابقه هم رضاییان و هم حاتمی مصدوم بودند، در نتیجه حیدریه ۱۲۰دقیقه در فولادشهر دفاع راست بازی کرد و اتفاقا نمایش بدی هم نداشت. با این همه، ظاهرا برانکو همچنان حاتمی را به این بازیکن ترجیح می‌دهد و اگر فرصتی پیش بیاید، ترجیح می‌دهد آن را در اختیار بابک بگذارد!

از وحید خوشش نمی‌آید؟

در مورد بی‌اعتنایی دنباله‌دار برانکو به وحید حیدریه اما یک شایعه جالب هم به گوش می‌رسد. گفته می‌شود این بازیکن در یکی از مسابقات جام شهدا از دستور برانکو مبنی بر حضور در زمین به عنوان بازیکن جانشین سرپیچی کرده و گفته به خاطر حضور در تیم امید خسته است! از قرار معلوم همین برخورد، ایوانکوویچ را ناراحت کرده و موجب شده پروفسور کلا این مهره را نادیده بگیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: