تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۴:۵۹ کد مطلب 100770

حزب آلترناتیو برای آلمان رسما موضع ضداسلامی گرفت

حزب آلترناتیو برای آلمان در کنفرانس خود برای انتخابات سال ۲۰۱۷ رسما موضع ضداسلامی اتخاذ کرد. به گزارش مشرق به نقل از روزنامه وال استریت ژورنال، حزب آلترنانیو برای آلمان در کنفرانس اعضای این حزب در روز یک شنبه رسما موضع ضداسلامی اتخاذ و اعلام کرد که اسلام بخشی از آلمان نیست. حزب آلترناتیو برای […]

حزب آلترناتیو برای آلمان در کنفرانس خود برای انتخابات سال ۲۰۱۷ رسما موضع ضداسلامی اتخاذ کرد.

به گزارش مشرق به نقل از روزنامه وال استریت ژورنال، حزب آلترنانیو برای آلمان در کنفرانس اعضای این حزب در روز یک شنبه رسما موضع ضداسلامی اتخاذ و اعلام کرد که اسلام بخشی از آلمان نیست.

حزب آلترناتیو برای آلمان در این کنفرانس مانیفست جدید خود را برای حضور در رقابتهای انتخاباتی فدرال در سال ۲۰۱۷ مورد تصویب قرار داد که مهمترین بند آن موضع آشکار این حزب در برابر مسلمانان است.

در این مانیفست که در کنفرانس اعضای حزب در اشتوتگارت مورد تایید قرار گرفته امده است، اسلام بخشی از آلمان نیست و حزب آلترناتیو برای آلمان از مسلمانان به عنوان چالشی برای آلمان در برابر نگرانیهای فزاینده ناشی از بحران مهاجران یاد میگند.

حزب آلترناتیو برای آلمان در سال ۲۰۱۳ پایه گذاری شده اما از زمان بحران مهاجران در اروپا محبوبیت آن به شدت افزایش یافته است.

این حزب در ۸ ایالت از ۱۶ ایالت آلمان ارائه شده است و در انتخابات ماه مارس گذشته با تمرکز بر مخالفت با سیاستهای مهاجرتی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان توانست در ۳ ایالت آرا خوبی کسب کند.

براساس گزارش خبرگزاری آلمان روز یک شنبه و در جریان تظاهرات حامیان حزب آلترناتیو برای آلمان در اشتوتگارت حدود ۴۰۰ نفر توسط پلیس این کشور بازداشت شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: