تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۰ کد مطلب 100795

هلاکت قاضی شرعی جیش الاسلام+عکس

در ادامه درگیری های داخلی میان گروههای جیش الاسلام با فیلق الرحمن و جبهه النصره در منطقه غوطه شرقیه دمشق، ساعتی پیش منابع میدانی از هلاکت مسئول به اصطلاح شرعی جیش الاسلام در حمله نیروهای النصره خبر دادند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری های داخلی میان گروههای جیش الاسلام با فیلق الرحمن و جبهه […]

در ادامه درگیری های داخلی میان گروههای جیش الاسلام با فیلق الرحمن و جبهه النصره در منطقه غوطه شرقیه دمشق، ساعتی پیش منابع میدانی از هلاکت مسئول به اصطلاح شرعی جیش الاسلام در حمله نیروهای النصره خبر دادند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری های داخلی میان گروههای جیش الاسلام با فیلق الرحمن و جبهه النصره در منطقه غوطه شرقیه دمشق، ساعتی پیش منابع میدانی از هلاکت مسئول به اصطلاح شرعی جیش الاسلام در حمله نیروهای النصره خبر دادند.

هلاکت قاضی شرعی جیش الاسلام+عکس

بنابر این گزارش، خودروی حامل شیخ ابوماهر السلیمان” مسئول شرعی جیش الاسلام در حین عبور از شهرک “جسرین” هدف تیراندازی تک تیراندازان وابسته به گروه “جبهه النصره” (القاعده) قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان به هلاکت رسید. وی ششمین عضو ارشد جیش الاسلام است که در درگیری های روزهای اخیر با گروههای رقیب آن کشته شده است. طی روزهای اخیر “ابوهمام رئیس ستاد به همراه دو تن از فرماندهان ارشد جیش الاسلام در درگیری با نیروهای فیلق الرحمن در شهرک مسرابا به هلاکت رسیده بودند.

هلاکت قاضی شرعی جیش الاسلام+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: