تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۱ کد مطلب 100797

سیطره ارتش سوریه بر "رکابیه" دمشق+نقشه

منابع میدانی از منطقه غوطه شرقیه واقع در حاشیه شهر دمشق خبر داده اند که نیروهای ارتش سوریه پس از نبردهای سنگین موفق به پاکسازی کامل روستای “الرکابیه” از گروههای تروریستی تکفیری شده است. گروه بین الملل مشرق- منابع میدانی از منطقه غوطه شرقیه واقع در حاشیه شهر دمشق خبر داده اند که نیروهای ارتش سوریه […]

منابع میدانی از منطقه غوطه شرقیه واقع در حاشیه شهر دمشق خبر داده اند که نیروهای ارتش سوریه پس از نبردهای سنگین موفق به پاکسازی کامل روستای “الرکابیه” از گروههای تروریستی تکفیری شده است.

گروه بین الملل مشرق- منابع میدانی از منطقه غوطه شرقیه واقع در حاشیه شهر دمشق خبر داده اند که نیروهای ارتش سوریه پس از نبردهای سنگین موفق به پاکسازی کامل روستای “الرکابیه” از گروههای تروریستی تکفیری شده است.

سیطره ارتش سوریه بر

بنابر این گزارش، در این عملیات یگانهایی از نیروی “دفاع وطنی” (بسیج مردمی سوریه) نیز نظامیان سوری را همراهی می کردند. بمب افکنها و بالگردهای نظامی با بمباران شدید مواضع تروریستهای گروه تکفیری “جیش الاسلام” موفق به شکستن خطوط تدارکاتی و استحکامات دفاعی آنها در منطقه درگیری شده و نقش موثری در پیشروی نیروهای زمینی ایفا کرده اند. هدف اصلی فرماندهان سوری از عملیات در محور جنوبی غوطه سیطره بر مزارع و روستای “حوش جربو”  برای تکمیل حلقه محاصره ۵ منطقه مهم تحت سیطره تروریستهای تکفیری در جنوب غوطه شرقیه دمشق می باشد.

سیطره ارتش سوریه بر
سیطره ارتش سوریه بر
سیطره ارتش سوریه بر

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: