تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۹ کد مطلب 100803

فیلم/گلوله باران حلب از کجا صورت میگیرد؟

گلوله باران شدید محلات مسکونی تحت سیطره نیروهای دولتی سوریه در بخش غربی شهر حلب از سوی تروریستهای تکفیری معتدل! در حالی وارد هفتمین روز خود شده است که سوالات بسیاری پیرامون منشا پرتاب گلوله های خمپاره و موشک مطرح می باشد. گروه بین الملل مشرق- گلوله باران شدید محلات مسکونی تحت سیطره نیروهای دولتی سوریه […]

گلوله باران شدید محلات مسکونی تحت سیطره نیروهای دولتی سوریه در بخش غربی شهر حلب از سوی تروریستهای تکفیری معتدل! در حالی وارد هفتمین روز خود شده است که سوالات بسیاری پیرامون منشا پرتاب گلوله های خمپاره و موشک مطرح می باشد.

گروه بین الملل مشرق- گلوله باران شدید محلات مسکونی تحت سیطره نیروهای دولتی سوریه در بخش غربی شهر حلب از سوی تروریستهای تکفیری معتدل! در حالی وارد هفتمین روز خود شده است که سوالات بسیاری پیرامون منشا پرتاب گلوله های خمپاره و موشک مطرح می باشد.

خبرگزاری عرب زبان “المصدر” به تصاویر مستندی از چگونگی شلیک خمپاره و موشک از محلات تحت سیطره گروه تروریستی تکفیری میانه روی! ارتش آزاد در شهر حلب دست یافته که آن را به دو زبان عربی و زیر نویس انگلیسی در فضای مجازی منتشر کرده است. در این ویدئو فرمانده بخش موشکی گروه ارتش آزاد به عامل شلیک موشک با صراحت هر چه تمام تر دستور شلیک موشک و خمپاره به “محلات مسکونی و غیر نظامیان تحت سیطره دولت سوریه را صادر می کند و موشک بارانها آغاز می شود. در ادامه نیز دوربین خبرگزاری روسی “آنا” به محلات مورد اصابت قرار گرفته رفته و از نزدیک با آثار موشکبارانها و افراد آسیب دیده مصاحبه مفصلی صورت می دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: