تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۹ کد مطلب 100804

کاهش ۴ درصدی مراجعان نزاع در سال ۹۴

در سال گذشته ۵۶۴ هزار و ۲۲۳ مصدوم نزاع به مراکز پزشکی قانونی کشور مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار مراجعین نزاع ۵۸۹ هزار و ۶۰۲ نفر بود، ۴٫۳ درصد کاهش یافته است. به گزارش مشرق به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی […]

در سال گذشته ۵۶۴ هزار و ۲۲۳ مصدوم نزاع به مراکز پزشکی قانونی کشور مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار مراجعین نزاع ۵۸۹ هزار و ۶۰۲ نفر بود، ۴٫۳ درصد کاهش یافته است.

به گزارش مشرق به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در سال گذشته ۵۶۴ هزار و ۲۲۳ مصدوم نزاع به مراکز پزشکی قانونی کشور مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار مراجعین نزاع ۵۸۹ هزار و ۶۰۲ نفر بود، ۴٫۳ درصد کاهش یافته است.

از کل مراجعین نزاع در این مدت ۳۹۰ هزار و ۳۰۱ نفر مرد و ۱۷۳ هزار و ۹۲۲ نفر زن بودند.

در این مدت استان های تهران با ۱۰۱ هزار و ۱۰۹، خراسان رضوی با ۴۶ هزار و ۷۹۸ و اصفهان با ۳۹ هزار و ۹۹۸ بیشترین و استان های خراسان جنوبی با سه هزار و ۳۰۵، ایلام با سه هزار و ۴۲۶ و سمنان با چهار هزار و ۵۱۴ نفر کمترین آمار مراجعین نزاع را داشته اند.

در سال گذشته بیشترین آمار مراجعین نزاع به مراکز پزشکی قانونی کشور با ۵۸ هزار و ۱۷۷ نفر در مرداد و کمترین آن با ۳۵ هزار و ۹۳۱ نفر در آذر ماه به ثبت رسیده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: