تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۱ کد مطلب 100831

در تبریز کسی طرفدار تیم شهر دیگری نیست

کاپیتان تیم گسترش فولاد موضع خود را در مورد تغییر ورزشگاه محل میزبانی تیمش در بازی مقابل پرسپولیس اعلام کرد. به گزارش مشرق، مرتضی اسدی کاپیتان تیم گسترش فولاد تبریز در خصوص تغییر ورزشگاه محل میزبانی تیم شان از ورزشگاه بنیان دیزل به ورزشگاه یادگار امام در بازی هفته بیست و نهم مقابل پرسپولیس اظهار […]

کاپیتان تیم گسترش فولاد موضع خود را در مورد تغییر ورزشگاه محل میزبانی تیمش در بازی مقابل پرسپولیس اعلام کرد.

به گزارش مشرق، مرتضی اسدی کاپیتان تیم گسترش فولاد تبریز در خصوص تغییر ورزشگاه محل میزبانی تیم شان از ورزشگاه بنیان دیزل به ورزشگاه یادگار امام در بازی هفته بیست و نهم مقابل پرسپولیس اظهار داشت:

به نظرم این کار نیاز نبود صورت بگیرد چرا که من در این هشت سال که در شهر تبریز بازی می کنم تا کنون ندیدم برای بازی های پرسپولیس در این شهر بیشتر از بیست هوادار در ورزشگاه حضور یابد.

وی ادامه داد: برخلاف شهرستان های دیگر در شهر تبریز کسی طرفدار تیم شهر دیگری نیست و همه برای تشویق تیم شهر خودشان در ورزشگاه حضور پیدا می کنند.

کاپیتان آبی های شهر تبریز در رابطه با درخواست تراکتوری ها برای افزایش درصد هوادارانشان در بازی با استقلال گفت: با توجه به اینکه ورزشگاه محل برگزاری بازی ما عوض شد تراکتوری ها هم این حق را دارند که در بازی با استقلال درصد بیشتری را طلب کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: