تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۵ کد مطلب 100939

تعطیلات رسمی کشور یک روز بیشتر شد

نمایندگان مردم در خانه ملت موافقت کردند تا آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) به عنوان تعطیل رسمی انتخاب شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خانه ملت،‌ نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی مواد الحاقی لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور با ماده الحاقی […]

نمایندگان مردم در خانه ملت موافقت کردند تا آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) به عنوان تعطیل رسمی انتخاب شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خانه ملت،‌ نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی مواد الحاقی لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور با ماده الحاقی ۳۸ آن موافقت کردند.

براین اساس در ماده الحاقی ۳۸ آمده است؛ هشتم ربیع‌الاول سالروز شهادت حضرت امام حسن عسگری(ع) و آغاز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) به‌عنوان تعطیل رسمی تعیین می‌گردد.

گفتنی است غلامرضا کاتب، کمال‌الدین پیرموذن و احمد توکلی هر یک در اخطارهای جداگانه‌ای عنوان کردند که این تعطیلی به اقتصاد کشور ضربه می زند و بار مالی را برای دولت به همراه دارد.

به گفته کاتب قرار بود در کمیسیون مشترک اینگونه تصویب شود که تعطیلی این روز جایگزین یکی از تعطیلی‌های رسمی شود.

از سوی دیگر احمد توکلی در اخطار خود به این نکته اشاره کرد که اینگونه تعطیلات رسمی در کشورهای دیگر مدیریت شده است که ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس گفت در برخی از این کشورها دو روز در هفته تعطیلی رسمی دارند که این موضوع در کشور ما مرسوم نیست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    البته می توان برای جلوگیری از بهانه جویی افرادی نظیر توکلی و بادمجان دور قاب چینهای دیگر از میزان مرخصی استحقاقی افراد کاست مثلاً به جای سی روز ۲۹ روز والبته بنده با توجه به قراردادی بودن عملاً نمی توانم مرخصی خود را ذخیره کنم ومثل سال گذشته ۱۵ روز مرخصی من سوخت آیا توکلی ودوستانشان این طرف قضیه را نباید ببینند ؟؟؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: