تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۵ کد مطلب 100947

راهپیمایی حافظان حجاب در ساری +تصاویر

راهپیمایی حافظان حجاب دختران مرکز ریحانهالنبی ساری با قرائت قطعنامه برگزار شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی و راهنمایی مرکز مازندران با عنوان «حافظان حجاب» از میدان ساعت به‌سمت میدان شهرداری این شهرستان برگزار شد. دختران محجبه پس از طی کردن مسیر […]

راهپیمایی حافظان حجاب دختران مرکز ریحانهالنبی ساری با قرائت قطعنامه برگزار شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی و راهنمایی مرکز مازندران با عنوان «حافظان حجاب» از میدان ساعت به‌سمت میدان شهرداری این شهرستان برگزار شد.

دختران محجبه پس از طی کردن مسیر در میدان شهرداری ساری تجمع کردند و خواستار حفظ عفاف و حجاب از سوی خواهران جامعه و تقویت بنیه فرهنگی و دینی در جامعه شدند.

مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانهالنبی ساری در حاشیه تجمع حافظان حجاب در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: این راهپیمایی با حضور دختران مدارس ابتدایی و راهنمایی شهرستان ساری برگزار شد.

حمیده‌سادات موسوی با بیان اینکه راهپیمایی حافظان حجاب با حضور هزار و ۵۰۰ نفر از خواهران محجبه ساری برگزار شد، افزود: برگزاری چنین راهپیمایی‌هایی می‌تواند به سطح آگاهی‌بخشی خواهران از حجاب و عفاف فاطمی کمک کند.

وی پاسداشت و اشاعه فرهنگ حجاب در جامعه را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این راهپیمایی دانست و ادامه داد: امروزه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه در حال کمرنگ شدن است و این امر می‌طلبد مسئولان نسبت به آن چاره‌ای اساسی تدبیر کنند.

سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس از شعارهای دانش‌آموزان در راهپیمایی حافظان حجاب بود و خواستار جلوگیری از هجمه‌های دشمن در فضای مجازی و سطح جامعه از سوی مسئولان شدند.

راهپیمایی حافظان حجاب با قرائت قطعنامه پایانی توسط یکی از دانش‌آموزان خاتمه یافت.

در قسمتی از این قطعنامه آمده: ما حافظان حجاب، چادر را همانند پرچم جمهوری اسلامی دانسته و در دفاع از این نماد مقدس همچون مدافعان حرم اهل بیت (ع) از حریم خود دفاع می‌کنیم تا حریم دختران ایرانی همچون حرم حضرت زینب (س) حفظ شود و مرهمی باشد بر دل همسران، دختران، مادران و خواهران شهیدان دفاع حرم اهل‌بیت (ع).

به گزارش فارس، در پایان این تجمع دختران حافظان حجاب به خواهران حجاب هشدار دادند تا با تبلیغات مسموم فریب دشمن را نخورند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: