تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۱ کد مطلب 100976

هدیه معناداربسیج‌دانشجویی به سران‌قوا

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با اهدای تابلوی فرمان هشت ماده‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی برای نصب در دفاتر سران قوا، اعلام کرد: با وجود گذشت ۱۵ سال از فرمان ۸ ماده‌ای رهبری به سران قوا، به جای اقدام تنها شعار شنیده شده است.

به گزارش میدان۷۲،  بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با اهدای تابلوی فرمان هشت ماده‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی برای نصب در دفاتر سران قوا، خطاب به آنان اعلام کرد: با وجود گذشت ۱۵ سال از فرمان ۸ ماده‌ای رهبری به سران قوا، به جای اقدام تنها شعار شنیده شده است.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) اعلام کرد: با وجود گذشت ۱۵ سال از فرمان ۸ ماده‌ای مقام معظم رهبری خطاب به سران قوای سه‌گانه، شاهد آن هستیم که مسئولین به جای اقدام عملی و فراجناحی در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی به حرافی‌های شعارگونه در این‌باره مشغول هستند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه امام صادق (ع) بیان داشتند که به طور جدی خواستار آن هستند که سران قوای سه‌گانه در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی، که بی‌شک از اصلی‌ترین موانع تحقق اقتصاد مقاومتی است، اقدام اثربخش و عینی انجام دهند و مردم را از نتایج آن با خبر کنند.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق در پایان خطاب به سران قوا تصریح کرد: به این منظور «تابلوی فرامین هشت‌ماده‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی» جهت نصب در دفاتر کارتان تقدیم شما می‌شود. باشد که با دیدن هر روزه‌ این تابلو اقدام عملی برای تحقق این فرامین صورت پذیرد.

منبع : جهان امروز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: