تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۴ کد مطلب 100981

خدمتگزار میهمانان رهبرانقلاب درگذشت+ عکس

رئیس سابق سازمان صدا و سیما با انتشار تصویری خبر از در گذشت ناصر عرب ها داده و خاطرات گذشته خود را با آن مرحوم مرور کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، عزت الله ضرغامی با انتشار تصویری از خود به همراه ناصر عرب ها خدمتگزار میهمانان رهبر معظم انقلاب در کانال اجتماعی خود از […]

رئیس سابق سازمان صدا و سیما با انتشار تصویری خبر از در گذشت ناصر عرب ها داده و خاطرات گذشته خود را با آن مرحوم مرور کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، عزت الله ضرغامی با انتشار تصویری از خود به همراه ناصر عرب ها خدمتگزار میهمانان رهبر معظم انقلاب در کانال اجتماعی خود از در گذشت آن مرحوم خبر داده است.
خدمتگزار میهمانان رهبر انقلاب درگذشت+ عکس

در این پست آمده است:مرحوم ناصر عرب ها؛ خدمتگزار میهمانان آقا؛ آنقدر خوش رو، متواضع و صمیمى بود که هر وقت به بیت رهبرى میرفتم و مهمان چاى او بودم، از مصاحبت و انس با او لذت میبردم. قول دادم بودم که این عکس را به دستش برسانم. وقتی این عکس آماده شد و به یکى از مسؤولان دفتر دادم که به او بدهد، با تأسف اعلام کرد که ایشان چند روز قبل فوت کرده اند؛ آنهم بعد از اداى نماز شب و آماده شدن براى اقامه نماز صبح همراه با اذان، چه سعادتی! همنشینی با آقا و عاقبت به خیرى.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: