تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۳ کد مطلب 101016

حضور وزرای دولت در اولین گردهمایی منتخبان مجلس دهم

معاون اجرایی رئیس مجلس از حضور معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه، وزیر اطلاعات و رئیس سازمان مدیریت در اولین جلسه حضور منتخبان مجلس دهم در مجلس مشروطه خبر داد. به گزارش مشرق، در حاشیه جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی علی افراشته معاون اجرایی رئیس مجلس در جمع خبرنگاران از برگزاری نشست فرآیند […]

معاون اجرایی رئیس مجلس از حضور معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه، وزیر اطلاعات و رئیس سازمان مدیریت در اولین جلسه حضور منتخبان مجلس دهم در مجلس مشروطه خبر داد.

به گزارش مشرق، در حاشیه جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی علی افراشته معاون اجرایی رئیس مجلس در جمع خبرنگاران از برگزاری نشست فرآیند قانونگذاری، الزامات و راهکارها با حضور منتخبان مجلس دهم خبر داد.

وی گفت: مجلس نهم در تاریخ ۴ خرداد ۹۵ به پایان خواهد رسید و افتتاحیه مجلس دهم در روز ۸ خرداد سال ۹۵ برگزار می‌شود.

افراشته در تشریح نشست هم‌اندیشی منتخبان مجلس دهم گفت: روز شنبه هفته آینده ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۷ بعدازظهر این نشست با حضور منتخبان مجلس دهم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در آغاز این جلسه جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور آخرین وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور را تبیین می‌کند.

افراشته گفت: پس از آن ظریف وزیر امور خارجه آخرین وضعیت دیپلماسی خارجی کشور و برجام را تشریح خواهد کرد.

معاون اجرایی رئیس مجلس تصریح کرد: علوی وزیر اطلاعات سومین مهمان این جلسه است که به تشریح مسائل امنیتی کشور خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نیز در این جلسه بودجه ۹۵ و برنامه ششم توسعه را تشریح می‌کند. علاوه بر این تعدادی از وزرا و اعضای شورای نگهبان نیز در این جلسه حضور خواهند داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: