تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۷ کد مطلب 101034

سفر پسر جاسوس آمریکایی به جزیره کیش

دن لوینسن طی یادداشتی در واشنگتن پست اعلام کرد که در اواخر فوریه به جزیره کیش سفر کرده و مدعی شد که پدرش آخرین بار در آنجا دیده شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیـوز، جوییش تلگرافیک (JTA) در رابطه با موضوع مطرح شده از سوی مقامات آمریکا مبنی بر گم […]

دن لوینسن طی یادداشتی در واشنگتن پست اعلام کرد که در اواخر فوریه به جزیره کیش سفر کرده و مدعی شد که پدرش آخرین بار در آنجا دیده شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیـوز، جوییش تلگرافیک (JTA) در رابطه با موضوع مطرح شده از سوی مقامات آمریکا مبنی بر گم شدن جاسوسشان در ایران نوشت: «به دلیل نا امیدی پسر رابرت لوینسون از تلاش های کاخ سفید برای یافتن پدرش او راهی ایران شد تا اطلاعاتی مبنی بر محل نگهداری پدرش بدست آورد.»
پسر جاسوس آمریکایی مفقود شده به جزیره کیش آمد

پنج شنبه گذشته دن لوینسن طی یادداشتی در واشنگتن پست اعلام کرد که در اواخر فوریه به جزیره کیش سفر کرده و مدعی شد که پدرش آخرین بار در آنجا دیده شده است.
 
او همچنان ادعا کرد که در دیدار هایی که با مقامات ایرانی و بخصوص با وزارت خارجه ایران داشته است. مسئولان ایرانی به او قول داده اند تا جواب رسمی مبنی بر ادعاهایش دریافت کند اما تاکنون پیشرفتی حاصل نشده است.

پسر جاسوس آمریکایی مفقود شده به جزیره کیش آمد

این وبسایت صهیونیستی همچنان بر این باور است که رابرت لوینسون یهودی تبار در سال ۲۰۰۷ میلادی در جزیره کیش طی یک عملیات خودسر از سوی سازمان سیا مفقود شده است.

جوییش تلگرافیک در پایان این گزارش نیز با انتقادی شدید از ریاست جمهوری ایالات متحده ادعا کرد: «اوباما در شرایطی مناسب در خلال مذاکرات هسته ای فرصت بدست آوردن اطلاعات بیشتر درباره لوینسون را از دست داد.»  

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: