تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۲ کد مطلب 101051

آخرین راهکار برای خراب کردن انتخابات فوتبال

در حالی که تنها ۵ روز دیگر تا شروع انتخابات فدراسیون فوتبال بیشتر زمان باقی نمانده است هرگز فضای این رشته ورزشی فضای برگزاری انتخابات نیست. به گزارش مشرق، در حالی که تنها ۵ روز دیگر تا شروع انتخابات فدراسیون فوتبال بیشتر زمان باقی نمانده است هرگز فضای این رشته ورزشی فضای برگزاری انتخابات نیست […]

در حالی که تنها ۵ روز دیگر تا شروع انتخابات فدراسیون فوتبال بیشتر زمان باقی نمانده است هرگز فضای این رشته ورزشی فضای برگزاری انتخابات نیست.

به گزارش مشرق، در حالی که تنها ۵ روز دیگر تا شروع انتخابات فدراسیون فوتبال بیشتر زمان باقی نمانده است هرگز فضای این رشته ورزشی فضای برگزاری انتخابات نیست و عده‌ای هستند که تمام تلاش خود را می‌کنند که انتخابات که قرار است روز شنبه هفته آینده برگزار شود به تعویق بیفتد.

برخی از افرادی که نتوانستد مجوز حضور در انتخابات را پیدا کنند دست به هر کاری می‌زنند تا انتخابات فدراسیون فوتبال روند درست و قانونی خود را پیدا نکند. ابتدا بحث دو سوم آرا را مطرح و عنوان کردند که رئیس جدید در هر مرحله‌ای باید دو سوم آرای مجمع را از آن خود کند درحالی که در انتخابات سال ۹۰ علی کفاشیان در دور دوم انتخابات و در رقابت با قریب با ۵۰ به علاوه یک رای برای دومین دوره رئیس فدراسیون فوتبال شد. این دوستان حالا در تلاشند تا با تحریک اعضای مجمع کاری کنند که در انتخابات روز شنبه اسمی از صندوق رای بیرون نیابد و اعضای مجمع رای سفید دهند.

امیرعابدینی روز گذشته صحبت‌های عجیبی انجام داد و اعلام کرد که کفاشیان باید بار دیگر به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شود. او در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که کفاشیان دیگر از نظر قانونی نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند مگر این که انتخابات لغو شود و ثبت‌نام کاندیداها مجددا انجام شود. دراین بین چند روزی است که تئوری رای سفید مطرح شده است، به این معنی که اعضای مجمع در روز انتخابات به هیچ کدام از اعضا رای ندهند و به این شکل انتخابات فدراسیون فوتبال باطل شود. در این بین محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال هم اعلام کرده است که رایش به این کاندیداها سفید است.

با صحبت‌هایی که در این هفته درخصوص رای سفید به گوش می‌رسد این شائبه به نظر می‌رسد که برخی‌ها با هر ترفندی به دنبال این هستند که در انتخابات روز شنبه رئیسی انتخاب نشود تا بتوانند با فراهم کردن شرایط، عرصه را برای ورود به انتخابات برای خود و یا نامزد تحت حمایت خود آماده کنند. این افراد به نوعی به صورت غیر مستقیم به اعضای مجمع کد ‌می‌دهند که می‌شود در روز انتخابات به هیچ کدام از کاندیداها رای نداد و به این شکل انتخابات دوباره و با نام نویسی مجدد انجام شود.

هرچند در این برخی جریان‌ها و گروه‌های غیرفوتبالی و سایر گزینه‌هایی که نتوانسته‌اند در انتخابات شرکت کنند سعی در پیش بردن تئوری رای سفید دارند اما اعضای مجمع نباید به این مسائل توجهی کنند و باید همان کاری کنند که به نفع فوتبال است. در حال حاضر فوتبال ایران در بلاتکلیفی مطلق به سر می‌برد و طبیعی است که بهترین راه برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است تا این رشته ورزشی رئیس جدید خود را بشناسد و به نوعی او بتواند سر و سامانی به وضعیت فوتبال بدهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: