تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۷ کد مطلب 101077

شطرنج باز ایرانی پناهنده آمریکا شد؟ +عکس

در آخرین فهرست رتبه بندی شطرنج بازان جهان، خبری از نام الشن مرادی در بین نمایندگان ایران نبود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، فهرست رتبه بندی بین‌المللی اول ماه می میلادی شطرنج منتشر شد و در این فهرست خبری از نام الشن مرادی، استاد بزرگ کشورمان بین ورزشکاران ایرانی نبود. مرادی که […]

در آخرین فهرست رتبه بندی شطرنج بازان جهان، خبری از نام الشن مرادی در بین نمایندگان ایران نبود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، فهرست رتبه بندی بین‌المللی اول ماه می میلادی شطرنج منتشر شد و در این فهرست خبری از نام الشن مرادی، استاد بزرگ کشورمان بین ورزشکاران ایرانی نبود.

مرادی که در حال حاضر دانشجوی دانشگاه تگزاس آمریکا است در درخواستی از فدراسیون جهانی عضویت خود در فدراسیون شطرنج کشورمان را به حالت تعلیق درآورد و در سایت فدراسیون جهانی و در پروفایل این شطرنج‌باز مقابل گزینه فدراسیون مربوط نام فدراسیون جهانی شطرنج درج شده است.

این در شرایطی است که مثلا مقابل نام فدراسیون احسان قائم مقامی گزینه فدراسیون شطرنج ایران درج شده است. با این شرایط و درخواست عجیب الشن مرادی از فدراسیون جهانی شطرنج به نظر می‌رسد این ورزشکار قصد اخذ پناهندگی کشور آمریکا را دارد.

مهرداد پهلوان‌زاده رئیس فدراسیون شطرنج با تایید این خبر اظهار داشت: این مسئله به درخواست الشن مرادی صورت گرفت و وی برای این که این اتفاق رخ دهد شخصا از فدراسیون جهانی درخواست کرده است.

در زیر می‌توانید تفاوت پروفایل مرادی، احسان قائم مقامی و یک شطرنج باز آمریکایی را در سایت فدراسیون جهانی ببینید:

استاد شطرنج باز ایرانی پناهنده آمریکا شد؟+ عکس

استاد شطرنج باز ایرانی پناهنده آمریکا شد؟+ عکس

استاد شطرنج باز ایرانی پناهنده آمریکا شد؟+ عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

 1. زاکر حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  به درک شطرنج هم شد کار
  ای شیعیان
  برید کتاب کناهان کبیره جلد دوم از مرحوم دستغیب رحمه الله علیه که در مورد بعضی از بازی ها و سرگرمی ها (آلات قمار) نوشته را مطالعه کنید نه تنها دیگر بازی نمی کنی بلکه دیگران را نیز منع میکنی.

 2. زاکر حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  درضمن می دونم شما منتشر نمیکنی بازهم به درک

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: