تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۵ کد مطلب 101081

تجهیزات جاسوسی در معده مرد شیشه‌ای

ماموران زمانی که مرد شیشه‌ای را دستگیر می‌کردند، نمی‌دانستند او با بلعیدن قرص، سیمکارت، کابل یو.‌اس.‌بی و فلش مموری قصد انتقال این وسایل را به داخل زندان دارد. به گزارش مشرق، چند روز پیش ماموران اداره مبارزه با موادمخدر ویژه غرب استان تهران هنگام گشتزنی در یکی از محله‌های جنوبی شهرستان شهریار به مردی مشکوک […]

ماموران زمانی که مرد شیشه‌ای را دستگیر می‌کردند، نمی‌دانستند او با بلعیدن قرص، سیمکارت، کابل یو.‌اس.‌بی و فلش مموری قصد انتقال این وسایل را به داخل زندان دارد.

به گزارش مشرق، چند روز پیش ماموران اداره مبارزه با موادمخدر ویژه غرب استان تهران هنگام گشتزنی در یکی از محله‌های جنوبی شهرستان شهریار به مردی مشکوک شدند که در حال جمع آوری ضایعات بود. ماموران این مرد را بازداشت و با خود به اداره پلیس منتقل کردند.
 
در این مرحله ماموران زمانی که او را مورد بازرسی بدنی قراردادند، ۶۰۰ گرم شیشه از او به دست آوردند. مرد قاچاقچی در بازجویی اولیه مدعی شد مواد مخدر شیشه متعلق به وی نبوده و در ادامه اظهاراتش گفت: در حال جمع‌آوری ضایعات بودم که مردی به من نزدیک شد. او از من خواست این بسته را در یکی از محله‌های شهریار به مردی تحویل دهم. او برای جا‌به‌جایی این موادمخدر به من یک میلیون تومان پول داد. اما پیش از این‌که من موادمخدر را به مرد مورد نظر تحویل دهم، دستگیر شدم.
 
همزمان با تشکیل پرونده قضایی و با دستور اسماعیل برجسته، بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، تحقیقات پلیس برای دستگیری همدستان وی آغاز شد. دو روز بعد از دستگیری که قرار بود متهم به زندان منتقل شود، ماموران متوجه شدند او بدحال شده است. ماموران احتمال دادند او موادمخدر بلعیده که منجر به بدحال شدن وی شده است . این در حالی بود که متهم بازداشت شده با اصرار از ماموران می‌خواست او را هرچه سریع‌تر به زندان منتقل کنند. همین ماجرا شک ماموران را بر انگیخت. در این مرحله ماموران با هماهنگی قضایی با بازپرس پرونده متهم را به مرکز درمانی منتقل کردند تا اگر موادمخدری بلعیده آن را از معده‌اش خارج کنند.
 
این در حالی بود که از معده وی ۷۵ گرم تریاک، ۳۶۴ عدد قرص، چهار عدد هندزفری، چهار عدد کابل یو.اس.بی و ۱۸ عدد سیمکارت و ۱۸ عدد فلش مموری کشف شد.
 
با توجه به کشف این ابزار جاسوسی از معده مرد شیشه‌ای ماموران احتمال می دهند او پس از بلعیدن این ابزار قصد داشته کاری کند ماموران وی را به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر و به زندان منتقل کنند تا بتواند ابزار جاسوسی و قرص‌ها را تحویل همدستانش دهد.
 
با کشف این وسایل ، برای متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی برای شناسایی همدستانش ادامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: