تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۳ کد مطلب 101094

معرفی اولین موبایل با صفحه نمایش تاشو تا آخر امسال

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، سامسونگ از هم اکنون عزم خود را برای رونمایی گوشی هوشمندی با صفحه‌نمایش تاشو تا پایان امسال جزم کرده است.  به گزارش مشرق، بر اساس گزارش‌های جدیدی که از جانب وب‌سایت خبری ETNews منتشر شده، سامسونگ حدود سه سالی است که درصدد تولید گوشی با صفحه‌نمایش تاشو است اما […]

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، سامسونگ از هم اکنون عزم خود را برای رونمایی گوشی هوشمندی با صفحه‌نمایش تاشو تا پایان امسال جزم کرده است.

 به گزارش مشرق، بر اساس گزارش‌های جدیدی که از جانب وب‌سایت خبری ETNews منتشر شده، سامسونگ حدود سه سالی است که درصدد تولید گوشی با صفحه‌نمایش تاشو است اما صفحه‌نمایش این گوشی قرار است در چند قسمت تا شود به این ترتیب بتوان از ان در قالب یک گوشی ۵ اینچی استفاده کرد یا اینکه تمامی قسمت‌های صفحه‌نمایش را باز کرد تا به ابعاد یک تبلت هفت اینچی تبدیل شود.
 
ناگفته نماند که ساخت صفحه‌نمایش تاشو آن هم برای گوشی همراه هوشمند کار ساده‌ای نیست و گفته می‌شود که سامسونگ نیز برای ساخت این محصول انقلابی از همکاران کره‌ای و شرکت‌های خارجی کمک گرفته است.
 
انتظار می‌رود در این صفحه‌نمایش تاشو از پنل OLED استفاده شود که از وسط به دو نیم نظیر آنچه تاکنون در کیف‌های جیبی دیده‌ایم باز می‌شود. از طرف دیگر نیز خبرِ به اتمام رسیدن ساخت نمونه آزمایشی این صفحه‌نمایش تاشو برای گوشی‌ همراه از جانب سامسونگ دیسپلی (Samsung Display) به گوش می‌رسد.
 
آقای لی چانگ هون (Lee Chang Hoon) مدیر سامسونگ دیسپلی نیز در صحبت‌هایی گفته که مراحل ساخت و توسعه صفحه‌نمایش تاشو طبق برنامه پیش‌ رفته است. این مدیر بلند پایه متذکر شد که سامسونگ برنامه دارد تا این صفحه‌نمایش‌های تاشو را به تولید انبوه برساند.
 
البته ساخت صفحه‌نمایش تاشو تنها یک قسمت از پازل ساخت گوشی‌ همراه هوشمند تاشو است و قطعات دیگری نیز برای ساخت این گوشی‌ باید آماده شوند. سال گذشته در گزارش‌ها داشتیم که این گوشی ممکن است اواخر سال جاری به تولید انبوه برسد و با مدل SM-G929F این محصول جدید و جالب توجه سامسونگ را بشناسیم.

منبع: فارنت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: