تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۲ کد مطلب 101096

بهترین بازیکن سال انگلیس انتخاب شد

مهاجم گلزن لسترسیتی عنوان بهترین بازیکن سال انگلیس به انتخاب انجمن فوتبال‌نویسان این کشور را از آن خود کرد. به گزارش مشرق، انجمن فوتبال‌نویسان انگلیس جیمی واردی را به‌خاطر نمایش تحسین‌برانگیزش در فصل جاری به‌عنوان بهترین بازیکن سال لیگ برتر این کشور معرفی کرد. به این ترتیب مهاجم ۲۹ ساله روباه‌ها اولین بازیکن لسترسیتی شد […]

مهاجم گلزن لسترسیتی عنوان بهترین بازیکن سال انگلیس به انتخاب انجمن فوتبال‌نویسان این کشور را از آن خود کرد.

به گزارش مشرق، انجمن فوتبال‌نویسان انگلیس جیمی واردی را به‌خاطر نمایش تحسین‌برانگیزش در فصل جاری به‌عنوان بهترین بازیکن سال لیگ برتر این کشور معرفی کرد. به این ترتیب مهاجم ۲۹ ساله روباه‌ها اولین بازیکن لسترسیتی شد که موفق به دریافت این عنوان می‌شود.

مهاجم تیم ملی انگلیس که این فصل ۲۲ گل برای روباه‌ها به‌ثمر رسانده است و کمک شایانی به لسترسیتی کرده تا در آستانه قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر قرار بگیرد، برای تصاحب این عنوان اِن‌گولو کانته و ریاض محرز از لسترسیتی را از پیش رو برداشت.

به‌غیر از واردی شش بازیکن دیگر لسترسیتی کاندیدای کسب این عنوان بودند که عبارتند از: اِن‌گولو کانته، ریاض محرز،  دنی درینک‌واتر، دنی سیمپسون، وِز مورگان و کسپر اشمایکل.

ریاض محرز، هم‌تیمی واردی نیز هفته گذشته عنوان بهترین بازیکن سال لیگ برتر انگلیس به انتخاب اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای را به خود اختصاص داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: