تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۸:۴۲ کد مطلب 101111

تور کنسرت های بهاری پرواز همای در اهواز فرود آمد

کنسرت هماى از شانزدهم اردیبهشت امسال کنسرت هاى خود را از شهر اهواز اغاز خواهد کرد و دو شب در آن شهر به اجراى برنامه خواهد پرداخت گروه فرهنگی مشرق- تور کنسرت هاى بهارى پرواز هماى همراه با گروه مستان از پنجشنبه این هفته یعنی۱۶ اردیبهشت ماه در شهر اهواز آغاز می شود. به گزارش […]

کنسرت هماى از شانزدهم اردیبهشت امسال کنسرت هاى خود را از شهر اهواز اغاز خواهد کرد و دو شب در آن شهر به اجراى برنامه خواهد پرداخت

گروه فرهنگی مشرق- تور کنسرت هاى بهارى پرواز هماى همراه با گروه مستان از پنجشنبه این هفته یعنی۱۶ اردیبهشت ماه در شهر اهواز آغاز می شود.

به گزارش مشرق این کنسرت هماى از شانزدهم اردیبهشت  امسال  کنسرت هاى خود را از شهر  اهواز  اغاز خواهد کرد  و دو شب در آن شهر به اجراى برنامه خواهد پرداخت .این خواننده همچنین در تاریخ ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه در شهر ساری،۳۰ و ۳۱ در شهر رشت و ۷ و ۸ خرداد ماه در کرمان به صحنه می رود.این خواننده تا قبل از آغاز ماه مبارک رمضان  به مدت سه شب یعنی یکم تا سوم خرداد ماه در تهران به صحنه خواهد رفت.

تور کنسرت های بهاری پرواز همای در اهواز فرود آمد

در تور کنسرت های بهاری پرواز همای رپرتواری از قطعات جدید و قدیمی مانند دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید، به خدا از منه دیوانه تو دیوانه ترى، حال پریشان ، شیرین لبى، فریاد ،خواجه در ابریشم و ما در گلیم ، مست و خراب، پناهِ بلندى و پستى، اى خانه ات خراب، سروده هاى خیام، در شب گیسوان تو،مثنوىِ مست و سر زمین بى کران  اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است گروه برگزارى کنسرت هاى هماى  هم اکنون در حال  هماهنگى و دریافت مجوز هاى لازم  براى اجراى کنسرت در  شهرهاى  کرمانشاه  ، سنندج ، شیراز ، اصفهان ، چالوس ، تبریز ، قزوین و… است که اطلاعات دقیق آن به زودی منشتر می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: