تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۸:۴۱ کد مطلب 101115

زمان احتمالی تمدید قرارداد توتی

کاپیتان متعصب گرگ‌ها امروز با رم یک سال دیگر تمدید می‌کند ولی به نظر می‌رسد اختلافاتی میان ال کاپیتانو با پالوتا بر سر مبلغ قرارداد وجود دارد. به گزارش مشرق، امروز در باشگاه آ.اس‌رم قرار است اتفاق بزرگی روی دهد. زیرا باشگاه در نهایت تصمیم گرفته  قرارداد فرانچسکو توتی فرمانده با تعصب  جالوروسی را برای […]

کاپیتان متعصب گرگ‌ها امروز با رم یک سال دیگر تمدید می‌کند ولی به نظر می‌رسد اختلافاتی میان ال کاپیتانو با پالوتا بر سر مبلغ قرارداد وجود دارد.

به گزارش مشرق، امروز در باشگاه آ.اس‌رم قرار است اتفاق بزرگی روی دهد. زیرا باشگاه در نهایت تصمیم گرفته  قرارداد فرانچسکو توتی فرمانده با تعصب  جالوروسی را برای یک سال دیگر تمدید کند.

در این حال برخی از رسانه‌های ایتالیا به نقل از منابع آگاه از باشگاه رم اعلام کردند اختلافی میان توتی با جیمز پالوتا بر سر مبلغ قراردادش بوجود آمده است. قرارداد او پیش از این سالانه ۳ میلیون ۵۰۰ هزار یورو بود. او امسال درخواست کرده  که قراردادش ۳ میلیون یورو باشد اما رئیس باشگاه با این درخواست  مخالفت کرده  و می‌خواهد یک میلیون یورو با او قرارداد ببندد.

این اختلافات باعث شده است که توتی حق تبلیغات خودش که  زیر نظر باشگاه است، را پس بگیرد و به صورت شخصی بر آن نظارت کند. وی پردرآمدترین بازیکن رم از لحاظ تبلیغات است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: