تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۲۰:۳۵ کد مطلب 101182

حمله شدید گروه‌های مسلح به ارتش سوریه در حلب

افراد مسلح وابسته به «اتاق عملیات فتح حلب، جبهه النصره و احرار الشام» امروز بشدت به مواضع ارتش سوریه در حلب حمله کردند. به گزارش مشرق، تروریست‌های موسوم به «معارضان مسلح» امروز دوشنبه بار دیگر به مواضع ارتش سوریه در «حلب» (شمال سوریه) حمله کردند. گروه موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر» گزارش داد که جنگنده‌های […]

افراد مسلح وابسته به «اتاق عملیات فتح حلب، جبهه النصره و احرار الشام» امروز بشدت به مواضع ارتش سوریه در حلب حمله کردند.

به گزارش مشرق، تروریست‌های موسوم به «معارضان مسلح» امروز دوشنبه بار دیگر به مواضع ارتش سوریه در «حلب» (شمال سوریه) حمله کردند.

گروه موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر» گزارش داد که جنگنده‌های سوریه نیز در پاسخ به این حملات چندین منطقه تحت اشغال تروریست‌ها را بمباران کردند.

«مسلم أبو سلوم» که یکی از تروریست‌های حاضر در جبهه‌های حلب است گفت که نیروهای وابسته به «اتاق عملیات فتح حلب، جبهه النصره و احرار الشام»در منطقه «جمعیه الزهراء» شدیدا با نیروهای ارتش سوریه درگیر شدند و با خمپاره و موشک‌های «تاو» مواضع نیروهای سوری را هدف قرار دادند.

عناصر وابسته به معارضان از چند ماه گذشته قصد دارند شهر حلب را از سوی غرب اشغال کنند تا فشار بر آنها در ریف شمالی این استان کاهش یابد، ولی حملات هوایی ارتش سوریه تا کنون همه تلاش‌های آنان را ناکام گذاشته است.

از سوی دیگر، جنگنده‌های ائتلاف موسوم به ضد داعش به رهبری آمریکا امروز مواضع این گروه تروریستی را در شهرک «کفره» واقع در ریف شمالی حلب هدف قرار دادند.

جنگنده‌های ائتلاف دو خودروی نظامی بمب‌گذاری شده داعش را که در روستای «صندره» قرار داشتند هدف قرار دادند.

از سوی دیگر، ترویست‌های داعش با یک خودروی بمب‌گذاری شده دیگر در اطراف روستای «الشعبانیه» در نزدیکی مرزهای سوریه و ترکیه معارضان را هدف قرار دادند و چندین نفر نیز زخمی شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: