تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۲۰:۵۱ کد مطلب 101184

آقای ملک سلمان! یک بار قرآنی را که در تیراژ میلیونی منتشر می کنید، بخوانید

محسن رضایی در واکنش به اظهارات ضدایرانی شاه عربستان، خطاب به وی تاکید کرد: به نظر می‌رسد با قرآن بیگانه‌اید، خوب است به جای چاپ قرآن در تیراژ میلیونی، یک‌بار به خود زحمت دهید و نسخه‌ای از آنها را بخوانید. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، در پی ادعای ملک سلمان مبنی بر […]

محسن رضایی در واکنش به اظهارات ضدایرانی شاه عربستان، خطاب به وی تاکید کرد: به نظر می‌رسد با قرآن بیگانه‌اید، خوب است به جای چاپ قرآن در تیراژ میلیونی، یک‌بار به خود زحمت دهید و نسخه‌ای از آنها را بخوانید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، در پی ادعای ملک سلمان مبنی بر دخالت ایران در کشورهای منطقه و حمایت جمهوری اسلامی ایران از گروه‌های تروریستی، سرلشکر محسن رضایی به این ادعای شاه سعودی واکنش نشان داد.

محسن رضایی در صفحه شخصی اینستاگرامش در این رابطه نوشت: آقای ملک سلمان، بنظر می‌رسد با قرآن بیگانه‌اید. خوب است به جای چاپ قرآن در تیراژ میلیونی، یکبار به خود زحمت بدهید و نسخه‌ای از آنها را بخوانید.
اگر چنین کنید در می‌یابید که این سخن شما، مصداق «یُحَرِّفُونَ الْکَلِمَ عَنْ مَواضِعِهِ» است.
یعنی دفاع از مظلوم را «دخالت» می‌پندارید و حمایت از ظالم و ستمگر را «حق قانونی خود» می‌دانید.
پیوند نامیمون شما با رژیم اِشغالگر صهیونیستی، یک فاجعه دینی است که جا دارد در جهان اسلام برای آن عزای عمومی اعلام گردد.
بدانید تازمانی که شما و رژیم اِشغالگر صهیونیستی، با پشتوانه آمریکا به کشورهای اسلامی حمله کنید ما به مظلومانی که مورد تجاوز شما قرار می‌گیرند کمک می‌کنیم.
مطمئن باشید که «وَ سَیعلَموا الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ»

 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: